Krásny domček pre rodinky pri vode

Dovolenkový domček pri Vinianskom jazere je správnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia prežiť radostné chvíle s najbližšími pri vode. Domček sa nachádza v obci Vinné, pár metrov od vodnej hladiny spomínaného jazera.

V lete tak máte o zábavu postarané. Určite Vám odporúčame kúpanie sa v jazere, slnenie sa na brehu alebo aj lov rýb. Pokiaľ preferujete aktívnejšiu dovolenku, pribaľte si na svoj pobyt bicykle alebo aj turistické topánky. Miest, ktoré sa oplatí vidieť je mnoho. Pokojne si urobte výlet k Morskému oku, na Viniansky hrad alebo Zemplínsku šíravu. Spolu s detičkami si môžete zajazdiť aj na koni v blízkom jazdeckom areáli. V zimnom období sa môžete zahriať pri našom kozube alebo sa ísť sánkovať či lyžovať na svahy strediska Ski Park Chlmec.

Počas každého jedného dňa v roku Vás s radosťou privítame v našom útulnom Dovolenkovom domčeku pri Vinianskom jazere. Kapacita nášho ubytovania je pripravená pre pobyt maximálne 7 osôb. Prízemie domčeka tvorí obývacia miestnosť s kozubom, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a jedálenským sedením. Táto miestnosť je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou, kde Vám k príprave jedál poslúži plyn. sporák s el. rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a toustovač. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

Na pochodí sa môžete výborne vyspať v jednej z troch spální. K dispozícii je Vám 2-lôžková s oddelenými posteľami, 2-lôžková s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom aj 3-lôžková s tromi oddelenými posteľami. Rovnako môžete využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou počas pobytu u nás je v celom objekte možnosť pripojenia k našej internetovej WiFi sieti.

Na terase s posedením si môžete poodychovať, ako aj pripraviť špeciality na záhradnom murovanom krbe. Krb sa dá využiť aj ako kotlina na varenie gulášu prípadne ohnisko. U nás si taktiež môžete zahrať šípky alebo bedminton. Stačí už len prísť do nášho dovolenkového domčeka, zaparkovať Vaše vozidlá priamo pri ňom a užívať si báječné chvíle. Tešíme sa na Vás!