S vonkajším bazénom a moderným vybavením

Dovolenkový dom Grey Cat sa nachádza v príjemnom prostredí mestskej časti Liptovského Mikuláša - Iľanovo. Dokonalú dovolenku Vám u nás zaistí nadštandardné vybavenie ubytovania spolu s upravenou záhradou s bazénom a jazierkom. Oceníte i blízkosť centra mesta (5 km) s rôznymi jeho atrakciami. Odtiaľto je to blízko do Demänovských jaskýň, na Liptovskú Maru s množstvom vodných aktivít, do Aquaparku Tatralandia, Zoo Kontakt či Huricane Factory. V zime odporúčame využívať bohaté služby turistického strediska Jasná Nízke Tatry, prípadne si zalyžujete na svahoch miestneho lyžiarskeho strediska Iľanovo - Košútovo.

Celoročne Vám ponúkame možnosť ubytovať sa v Dovolenkovom dome Grey Cat s maximálnou kapacitou pre 10 osôb.

Spoločný čas s priateľmi si užijete na prízemí ubytovania v obývacej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a rôznymi hrami. Na prípravu chutných jedál môžete využívať plne vybavenú kuchyňu (el. spotrebičmi a kuchynským riadom) s jedálenským sedením. K dispozícii je tu taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pre pokojný spánok môžete využívať niektorú z troch spální. Dve 3-lôžkové s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom sú situované na poschodí dovolenkového domu. V podkroví sa nachádza 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom pre dve osoby, biliardom a balkónom. Každá spálňa má vo výbave vlastný televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač a rádio. Samozrejmosťou je zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Radi sa kúpete v bazéne? U nás ho môžete využívať neustále, rovnako aj terasu s vonkajším posedením, barovým pultom s grilom a chladničkou. K dispozícii je i záhradná hojdačka, kotlík a ohnisko s možnosťou opekania. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo vo dvore pod dreveným garážovým prístreškom. Ak hľadáte ubytovanie v srdci Liptova, ubytujte sa u nás, v Dovolenkovom dome Grey Cat. Tešíme sa na Vás!