Kone, detské ihrisko Babyland, voda

Dovolenkové stredisko VILLA BETULA RESORT*** s penziónom a kempom sa nachádza neďaleko Liptovského Mikuláša. Je určené najmä pre rodiny s deťmi, ktoré tu nájdu 12-hektárové detské ihrisko a najväčšiu detskú zábavnú halu na Liptove - BABYLAND. V areáli sú desiatky atrakcií pre deti aj dospelých a počas celého roka je samozrejmosťou animačný program so skúsenými animátorkami. Najmenších poteší aj zvieracia farma a konský ranč s koňmi a poníkmi, na ktorých sa dá jazdiť.

Stredisko je situované blízko pobrežia Liptovskej Mary, na úpätí Chočských vrchov a Západných Tatier. Je z neho výborný výhľad na hlavný hrebeň Nízkych Tatier a na tatranský Kriváň. Krásne prírodné prostredie s úžasnou scenériou vytvára jedinečné zázemie pre ideálny oddych a relax.

Okrem rodinných izieb a apartmánov rôznych veľkostí nájdete v stredisku kemping s modernými mobilnými domami a karavanmi. Nechýba štýlová reštaurácia, vonkajší bazén, záhradný altánok pre 50 ľudí vhodný pre rodinné a menšie firemné oslavy, veľkokapacitný stan, jazdecká hala, fontánový raj a ďalšie atrakcie a aktivity.

V zime môžu deti aj dospelí využiť snowtubingovú dráhu s gumenými kolesami, detský vlek a umelé osvetlenie. Blízky svah je vhodný pre lyžiarov začiatočníkov. Pri vhodných podmienkach je v stredisku ľadové klzisko s korčuľovaním pod holým nebom. Ubytovaní hostia majú k dispozícii požičovňu sánok, bobov a lopárov. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi