Ubytovanie s nízkymi cenami za izby...

Pozývame Vás do nášho penziónu Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľov, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Trenčianskych Teplíc, len 5 minút pešou chôdzou od jeho centra.

Okolitá príroda Strážovskej vrchoviny ponúka veľké množstvo cyklotrás aj turistických chodníkov, po ktorých spoznáte tento jedinečný kraj. Bohatstvo sa ukrýva aj pod zemou, kde ho objavíte v Jánošíkovej jaskyni aj Jaskyni pod Jeleňom. Oblasť je známa kúpeľmi s liečivou termálnou vodou. Ak ste radšej za spoznávanie histórie, urobte si výlet na blízky Trenčiansky hrad. Práve v Trenčíne uvidíte na vlastné oči Katov dom, Štúrovo námestie a mnohé ďalšie atrakcie. Nadšencov zimných športov poteší možnosť využiť dokonalo upravené svahy lyžiarskych stredísk, ako sú Homôlka, Ski Park Závada pod Čiernym Vrchom a Ski Mojtín.

Celoročne Vám ponúkame možnosť ubytovať sa v niektorej z našich izieb alebo apartmánov. Celková kapacita ubytovania je uspôsobená pre 71 hostí, ktorí si u nás môžu vybrať z týchto variant ubytovania:
- trinástich 2-lôžkových izieb;
- deviatich 3-lôžkových izieb;
- dvoch 4-lôžkových izieb;
- dvoch 5-lôžkových apartmánov.

Pripravili sme pre Vás dva apartmány s jednou 2-lôžkovou spálňou a obývačkou s televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre dve osoby). Navyše môžete užívať jednu prístelku vo forme rozťahovacieho kresla. Nechýba v nich vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Izby na prvom, druhom a treťom poschodí, ktoré sú vybavené televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Izby na štvrtom poschodí (jedna 2-lôžková, tri 3-lôžkové a dve 4-lôžkové) majú k dispozícii dve spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a dvomi toaletami. Na tomto poschodí si oddýchnete na stoličkách v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom. Štyri izby na druhom poschodí disponujú navyše východom na terasku. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí sa nachádza nonstop recepcia, kde Vás s radosťou obslúži náš personál. Vychutnať si výborné domáce jedlá môžete v našej kuchyni, kde sa podáva celodenná strava, ktorú si vychutnáte v jedálni s kapacitou 80 ľudí. Samozrejme, ak sa radi vzdelávate alebo organizujete akcie, vieme Vám poskytnúť prednáškové priestory - miestnosť pre 90 osôb a zasadačku pre 20 osôb. Po náročnejšom dni dobre padne oddych v rekreačnom parku s ohniskom, lavičkami, stolíkmi, na letnej terase alebo pri hre tenisu na kurte. Deti sa vyšantia na ihrisku. Vieme Vám zaistiť detskú postieľku aj vysoké stoličky na kŕmenie. Ponúkame možnosť uschovania bicyklov a lyží aj platbu kartou na recepcii.

Rozhodli ste sa zorganizovať školenie, školskú akciu, osláviť životné jubileum či svadbu alebo sa s rodinkou vybrať na výlet či víkendový pobyt? U nás máte všetko v jednom. Netreba Vám viac hľadať, stačí bezplatne zaparkovať Vaše auto na oplotenom, strážnikmi stráženom pozemku ubytovania a užívať si čas u nás. Tešíme sa na Vás!