Ideálny pre rodinky, poblíž Tatralandie

Domček U Hánov je situovaný v atraktívnom prostredí Liptovského Mikuláša - v jeho časti Liptovská Ondrášová, vo vzdialenosti len 3 minúty cesty autom do známeho vodného sveta Tatralandia (2 km). Práve vďaka ideálnej polohe domčeka v srdci Liptova - v blízkosti všetkých známych atrakcií, si tu na svoje prídu celoročne všetci priaznivci aktívneho oddychu aj skvelého relaxu.

Okrem výborného oddychu v bazénoch či tobogánovom svete aquaparku Tatralandia to budete mať veľmi blízko taktiež k brehu Liptovskej Mary. Okrem plávania a rybárčenia si tu môžete užiť vodné bicyklovanie, surfovanie, člnkovanie či dokonca vyhliadkovú plavbu loďou. Navštíviť sa oplatí aj blízku kontaktnú ZOO, neďaleké termálne kúpaliská v Bešeňovej a Liptovskom Jáne ako aj Stanišovskú Jaskyňu a dvojicu krásnych demänovských jaskýň. Počas celého roka si tu rovnako vychutnáte množstvo turistických a cyklistických trás, vedúcich nádhernou okolitou prírodou Nízkych a Západných Tatier. V zime sú Vám k dispozícii výborne upravené zjazdovky blízkeho lyžiarskeho komplexu Jasná - Nízke Tatry.

Domček u Hánov je samostatný rekreačný domček, ktorý disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 2 až 6 osôb. Predstavuje tak výbornú voľbu pre ubytovanie rodiniek s deťmi či menších skupín priateľov.

Na prízemí domčeka je Vám k dispozícii obývacia časť s pohodlným gaučovým posedením a televízorom s plochou obrazovkou so zabudovaným DVD prehrávačom. Súčasťou tejto miestnosti je zároveň jedálenské posedenie a plne vybavená kuchyňa s možnosťou plnohodnej prípravy vlastných jedál. Vo výbave kuchyne Vám poslúži sklokeramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra. Na prízemí objektu je umiestnená rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Schodiskom sa dostanete na poschodie, kde sa cez prechodnú 2-lôžkovú izbu dostanete do väčšej 4-lôžkovej izby s balkónom. V priestoroch celého domčeka je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť si môžete taktiež na vonkajšej terase s posedením. Pripravený je tu pre Vás taktiež prenosný gril. Parkovanie Vašich áut je zaistené zdarma priamo pri domčeku. Príďte sa zrelaxovať do Domčeka u Hánov a užiť si všetky krásy a atrakcie Liptova. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá