V tichom prostredí na okraji lesa...

Domček Relax je situované v príjemnom tichom prostredí na začiatku malebnej obce Žiar na Liptove, vo vzdialenosti len 10 km od Liptovského Mikuláša. Vďaka krásnej okolitej prírode Západných Tatier a zároveň ideálnej polohe ubytovania v blízkosti všetkých obľúbených atrakcií Liptova, si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci aktívneho oddychu, zábavy aj relaxu.

Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr si Váš pobyt môžete spríjemniť aj spoznávaním kultúrnych a historických pamätihodností regiónu, ako aj skvelým relaxom v neďalekom termálnom kúpalisku v Liptovskom Jáne, aquaparku Tatralandia a vodnom raji Bešeňová. V zimnom období si Váš pobyt spríjemníte skvelou lyžovačkou. K dispozícii sú Vám blízke zjazdovky lyžiarskych stredísk Skicentrum Žiar - Dolinky, Podbreziny alebo špičkového lyžiarskeho areálu Jasná - Nízke Tatry, vzdialeného 30 km od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 5 až 7 osôb. Keďže dom prenajímame vždy len jednej skupine návštevníkov, garantované tu máte vždy maximálne súkromie a pokoj.

V dome sú Vám k dispozícii dve útulné spálne, jedna 2-lôžková izba a druhá 3-lôžková izba. Príjemne posedieť a oddýchnuť si môžete aj v priestoroch obývacej miestnosti, kde nechýba krb, LCD televízor so satelitným príjmom a pohodlné posedenie na gauči (využiteľnom po rozložení pre prespanie dvoch osôb). Obývacia miestnosť je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, ktorá je vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom. Samozrejmosťou domu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, ako aj samostatná toaleta. Celý objekt je vykurovaný podlahovým kúrením.

Počas celého Vášho pobytu môžete v dome využívať zároveň bezplatné WiFi pripojenie na internet. V letnom období si Váš voľný čas spríjemníte taktiež grilovaním chutných špecialít či varením kotlíkového gulášu v záhradnej časti ubytovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri dome.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi náš čoskoro opäť znovu navštívite. Tešíme sa na Vás.