Ticho pod horou,požičovňa elektrobicykov

Domček a Privát Pod Plešovicou sa nachádza v regióne Turiec medzi vrchmi Malej a Veľkej Fatry. Nájdete nás v jednej z najkrajších obcí Turca, na okraji obce Blatnica, pri vstupe do Gáderskej a Blatnickej doliny na úpätí Plešovice. Skvelá dostupnosť dolín a okolitých vrchov Vám ponúka široké možnosti turistiky a prechádzok neporušenou prírodou. Na výlet sa oplatí vybrať aj do neďalekých Turčianskych Teplíc a do Martina.

Ubytovanie je vhodné pre rodinky a páriky. Nachádza sa pod lesom na kraji obce, čo Vám zabezpečí maximálny pokoj a oddych počas celej dovolenky. Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v súkromí v rodinnom dome a v samostatnom domčeku v záhrade.

Domček má kapacitu 3 lôžka. Prízemie tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom a posedením. Tiež je tu kúpeľňa so sprchou, toaletou a kompletne zariadená kuchyňa vybavená sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V podkrovnej časti domčeka je otvorená spálňa.

Ubytovanie v súkromí sa nachádza v podkroví rodinného domu. Tvoria ho dve dvojlôžkové izby, pričom v jednej z nich je možnosť prístelky. Hostia tu majú k dispozícii kuchynku vybavenú rúrou a dvojplatničkou, mikrovlnkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Ďalej tu môžete využívať WiFi internet a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Relaxovať po náročnom dni môžete na terase alebo v hojdačke v pekne upravenej záhrade. Na voľný večer padne vhod opekačka a grilovačka. Hosťom okrem ubytovania ponúkame možnosť využiť našu požičovňu elektrobicyklov. Pre Vaše autá máme pripravené parkovisko vo dvore. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, neďaleký Hotel Gáder poskytuje chutné stravovanie. Radi Vám vyjdeme v ústrety pri Vašich individuálnych požiadavkách. Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov