Samostatný domček na Liptove

Farebný domček a privát Petráš sa nachádzajú na Liptove v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Liptovská Ondrášová. Ski BUS len 150 metrov od ubytovania.

V zimnom období je potrebné prenajať celý domček minimálne na 5 nocí! Samostatný domček ponúka ubytovanie v dvoch izbách (1x4, 1x5). K dispozícii je spoločenská miestnosť s televízorom, zariadená kuchyňa s dvojplatničkou, chladničkou a varnou kanvicou a kúpeľňa s toaletou. Pri domčeku nájdete vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie vo dvore.V objekte je WiFi pripojenie na internet.

Privát Petráš ponúka ubytovanie v troch izbách (1x2, 1x3, 1x4-je s balkónom). Každá izba má stôl so stoličkami, televízor, chladničku a rýchlovarnú kanvicu. Izby majú spoločnú kúpeľňu s vaňou, sprchou a oddelené WC. Súčasťou kúpelne je kuchynský kútik s dvojplatničkou a kuchynskou linkou. V objekte je WiFi pripojenie na internet.

V záhrade nájdete miesto na relax, posedenie a prenosný gril. Parkovanie máte zabezpečené pri objekte. V blízkosti ubytovania je priehrada Liptovská Mara, obľúbený aquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Jasná-Chopok a Demänovské jaskyne.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov