Pekné ubytovanie za veľmi výhodné ceny!

Domček pri parku nájdete v tichej časti obce Veľká Maňa, vo vzdialenosti len 7 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou neďalekých prírodných kúpalísk Šurany a Komjatice (10 km), prírodnej rezervácie vtáctva (1 km), či Arboréta v Tesárskych Mlyňanoch (17 km).

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v zrekonštruovanom domčeku s kapacitou 15 osôb. V objekte je Vám k dispozícii jedna trojlôžková izba a dve väčšie paťlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (každá z týchto dvoch izieb disponuje 25 m2). Pripraviť chutnú domácu stravu si majú hostia možnosť v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenskou časťou. K jej výbave patrí plynový sporák, mikrovlnná rúra, varná kanvica a chladnička s mrazničkou. Pripravená pre Vás je tu aj káblová televízia, pričom v domčeku nechýba ani príjemne zrekonštruovaná spoločná kúpeľňa.

Súčasťou uzavretého a príjemne upraveného dvora ubytovania je altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia, záhradným krbom, kotlíkom a ohniskom. Parkovanie je možné priamo vo dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.