Samostatný domček v Nízkych Tatrách

Domček pri Medokýši sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier v Iľanovskej doline v malebnej obci Iľanovo len kúsok od lesa. Priamo z domčeka máte krásny výhľad na legendami opradenú Poludnicu. Domček je samostatný, ponúka ticho a oddych v malebnej prírode Liptova.

Hosťom ponúkame ubytovanie s kapacitou do 8 lôžok s možnosťou jednej prístelky. Na poschodí je jedna trojlôžková izba s prístelkou, jedna štvorlôžková izba a kúpeľňa s toaletou a podlahovým kúrením. Prízemie tvori kompletne vybavená kuchyňa (elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, televízor, satelit), menšia jednolôžková izba slúžiaca tiež ako herňa pre deti a samostatná toaleta. Kúrenie v celom domčeku je elektrické, v jednej izbe môžete využívať kachľovú pec. WiFi internet máte zadarmo v celom domčeku.

Dom prenajímame ako celok pre rodiny, alebo skupiny turistov a priateľov. K chalupe patrí vkusne upravený dvor s okrasnou záhradou, vonkajším posedením, grilom a hojdačkou. Parkovať môžete priamo vo dvore. V obci máte k dispozícii tenisové a futbalové ihrisko. Vybrať sa môžete aj na turistiku do Nízkych Tatier. Ak prídete v zime, lyžovačka v Jasnej zanechá vo Vás nezabudnuteľné zážitky.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov