V nádhernom prostredí pri rieke Dunajec

Domček pod javorom je situovaný v nádhernom prostredí Pienin, v pokojnej časti obce Červený Kláštor. Príjemnú a pokojnú atmosféru ubytovania navodzuje rieka Dunajec, tečúca v tesnej blízkosti rekreačného domčeka. Krásna okolitá príroda Pieninského národného parku poskytuje široké možnosti na podnikanie turistických a cyklistických túr. Ozvláštniť Vašu dovolenku si môžete aj relaxom v blízkych kúpeľoch Smerdžonka, návštevou Múzea kartuziánskeho kláštora alebo splavom na plti riekou Dunajec.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadenom rekreačnom domčeku s kapacitou 5 pevných lôžok a 2 prísteliek. V objekte je hosťom k dispozícii päťlôžková spálňa, predsieň a príjemná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, ktorá je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Na prípravu chutných jedál tu môžete využívať okrem kompletného kuchynského príslušenstva plynový sporák s elektrickou rúrou, varnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. K samozrejmej výbave ubytovania patrí televízor so satelitným príjmom, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta.

Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi alebo návštevníkov vyhľadávajúcich pokoj a ticho, nakoľko priamo v susedstve ubytovania je krásny park a detské ihrisko s preliezkami. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri domčeku. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov