Samostatný domček neďaleko Jasnej

Komfortný domček Natália sa nachádza na Liptove na rozhraní Demänovej a Demänovskej doliny pri riečke Demänovke len pár minút od Jasnej.

Domček je vhodný pre náročnejších klientov. Má kapacitu 6 lôžok. Na prízemí nájdete vstupnú halu s vešiakom, miestnosť na odkladanie (lyží, bicyklov), kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou. Voľné chvíle môžete tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s kompletne vybavenou štýlovou kuchyňou (elektrický šporák, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica). Samozrejmosťou je veľký jedálenský stôl so stoličkami a pohodlným rohovým sedením, štýlová kachľová pec a LCD televízor. Priamo z kuchyne je východ na rozľahlú slnečnú terasu s východom do záhrady.

Podkrovie je určené na spanie. Nájdete tu spálňu orientovanú k Demänovke s manželskou posteľou a rozkladacou sedačkou (dvojlôžko). Druhá menšia spálňa s výhľadom na Západné Tatry má manželskú posteľ. Po dohode Vám zabezpečíme detskú postieľku a detskú stoličku. K vybaveniu domčeka patrí aj žehlička so žehliacou doskou.

K objektu patrí menšia záhrada a terasa s posedením s grilom. Tu si užijete ticho a kľud Vy aj Vaša rodinka.