Útulné ubytovanie v super lokalite!

Domček na Paračke je situovaný vo výhodnej lokalite obce Likavka, pri Ružomberku, odkiaľ to máte blízko k mnohým atrakciám, ktoré dolný Liptov ponúka.

A čo všetko môžete zažiť v okolí Likavky? V blízkosti od ubytovania si spravíte ľahkú turistiku na Hrad Likava, Starý Liptovský hrad, navštívite skanzen Vlkolínec alebo Archeoskanzen Havránok. Relax, oddych i kopec zábavy prežijete v Thermal Parku Bešeňová ako aj v Aqua Vital Parku Lúčky. Na neďalekej Liptovskej Mare zažijete plavbu loďou, užijete si rôzne vodné športy i rybolov. Lyžiari a snowboardisti si prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo, kde na Vás čakajú aj mnohé letné atrakcie.

Príjemné ubytovanie v Domčeku na Paračke Vám ponúkame celoročne a to v celkovej kapacite 7 lôžok vrátane prísteliek. Domček je apartmánového typu a prenajíma sa ako celok pre jednotlivcov, páry a pobyty rodín s deťmi či skupinku priateľov.

V domčeku je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková spálňa, do ktorých Vám v prípade záujmu poskytneme dve prístelky ako aj detskú postieľku a stoličku. V jednej spálni si môžete navyše pozrieť televízor alebo zapnúť rádio. Vlastné jedlá si pripravíte v kuchynke vybavenej plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a práčkou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet. Vaše autá si zaparkujete pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Váš pobyt v Domčeku na Paračke.