Ubytovanie v samostatnom domčeku

Samostatný Domček Deáková sa nachádza v obci Hrabušice, vo dvore rodinného domu, v predhorí Slovenského raja.

Domček je vzdialený len pol hodiny pešo od hlavných turistických chodníkov: Prielom Hornádu, Suchá Belá, Veľký Sokol, Kláštorisko a Tomášovský výhľad. Dovolenku si môžete spestriť návštevou Spišského hradu, historickej Levoče či Spišskej Kapituly. Po náročnom dni sa môžete vybrať na kúpalisko Vrbov alebo do aquaparku Aquacity Poprad. V zimnom období si výborne zalyžujete v lyžiarskom stredisku Vernár a v Ski centre Levoča.

Samostatný domček je vhodný pre rodiny a menšie skupinky priateľov. Ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok v troch dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek (1x2, 2x2+1). Príjemné chvíle v kruhu najbližších môžete stráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom, ktorá je prepojená s kuchynským kútom vybaveným elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou je sprchovací kút, umývadlo a samostatná toaleta. V celom objekte môžete využívať WiFi pripojenie na internet a navyše Vám zapožičiame aj ferratový set.

Vo dvore sme pre Vás pripravili kryté záhradné posedenie s možnosťou grilovania a vonkajšie posedenie pod slnečníkom. Autá si bezpečne odparkujete vo dvore ubytovania. K dispozícii je aj pekná záhrada.

V prípade potreby Vám vieme poskytnúť ubytovanie v rodinnom dome v dvoch dvojlôžkových izbách. Neváhajte a príďte dovolenkovať do Slovenského raja.