Útulný domček s mnohými výhodami

Prijmite pozvanie k nám do nášho novopostaveného Domu Via Jasná, nachádzajúceho sa v turistami vyhľadávanej mestskej časti Demänová, v Liptovskom Mikuláši.

Nádherná okolitá príroda Vás zláka na poznávanie krás tohto malebného kraja. Romantická je prechádzka popri Vrbickom plese. Určite sa oplatí navštíviť niektorú z Demänovských jaskýň alebo sa vydať na túru na najvyššie končiare Nízkych Tatier. Po takomto výlete si doprajete skvelý vodný kúpeľ v bazénoch blízkych kúpalísk a aquaparkov. Aquapark Tatralandia, Vodný raj Bešeňová alebo Termal Raj v Liptovskom Jáne Vám zaručia zábavu i relax zároveň. V Tatralandii okrem kúpania sa môžete takisto so svojimi ratolesťami navštíviť ZOO Kontakt, Tatrapolis - svet miniatúr, Dom hore nohami či zalietať si v Hurricane Factory Tatralandia. Skvelé lyžiarske strediská nájdete v Závažnej Porube, Liptovskom Jáne či priamo v Jasnej.

Počas celého roka Vás radi ubytujeme v našom moderne zariadenom Dome Via Jasná s kapacitou pre 11 osôb. Objekt sa nachádza v areáli Apartmánov Via Jasná.

Prízemie objektu tvorí spoločenská miestnosť s krbom, televízorom s káblovým príjmom a pohodlným gaučom. Domáce gazdinky očarí plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, mrazničkou a chladničkou. Rovnako sú Vám na prízemí k dispozícii dve spálne, jedna 2-lôžková so samostatnými lôžkami a jedna 3-lôžková s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa s vaňou, stojanom na sušenie prádla, sušičom na vlasy, umývadlom, uterákmi a toaletou. Pre väčší komfort tu navyše využijete aj samostatnú toaletu.

Na poschodí je situovaná ďalšia spoločenská miestnosť s gaučom a televízorom s káblovým príjmom. Odtiaľto vedie vstup na zastrešenú terasu s posedením. Okrem toho tu nájdete ešte dve spálne, jednu 2-lôžkovú s manželskou posteľou a jednu 4-lôžkovú s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Na tomto poschodí je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, stojanom na sušenie prádla, sušičom na vlasy, umývadlom, uterákmi a toaletou. V celom objekte môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hostia majú možnosť v rámci objektu využívať služby, ktoré poskytujú Apartmány Via Jasná, recepciu, detské atrakcie, reštauráciu, wellness, masáže, spoločenské priestory či kongresové možnosti. Na vyžiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku i stoličku na kŕmenie. Svoje autá bezpečne zaparkujete na parkovisku priamo pri objekte. Príďte a využite výhody nášho ubytovania v Dome Via Jasná. Veríme, že sa sa u nás budete cítiť skvele. Tešíme sa na Vás.