Ubytovanie v ekologickom domčeku

Túžite po nepoznanom? Máme pre Vás TIP. Dom Pod Lipami sa nachádza vo Veľkej Fatre na okraji obce Blatnica. Priamo z ubytovania sa Vám naskytnú krásne výhľady na Martinské hole, Tlstú a Ostrú. Na turistiku a cykloturistiku sa môžete vybrať do Blatnickej či Gáderskej doliny. Ak prídete v zime zalyžujete si na Martinských holiach, v Jasenskej doline alebo vo Valči. Na výlet sa oplatí vybrať do Turčianskych a Rajecký Teplíc, Vlkolínca a Čičmian.

Dom Pod Lipami je ekologická bioklimatická stavba inšpirovaná slovenskou ľudovou architektúrou kombinovaná so súčasným dizajnom a komfortom. Objekt je rozdelený na dve samostatné časti s vlastným vchodom. V jednej býva majiteľ a druhá je určená pre našich hostí. Hosťovská časť je postavená pomocou drevenej konštrukcie s izoláciou zo slamy. Obidve časti sú na sebe nezávislé.

Na prízemí ubytovacej časti sa nachádza spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchyňou. O teplo sa stará kachľová pec. Príjemnú atmosféru Vám navodí štýlové zariadenie. Nájdete tu zrenovovaný ľudový nábytok a retro nábytok kombinovaný so súčasnými prvkami. Nechýba ani televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet.

Poschodie ubytovania tvoria dve spálne a kúpeľňa. V jednej spálni je dvojlôžková posteľ v druhej sú dve jednolôžkové postele s možnosťou prepojenia na dvojlôžko.

Dom je obkolesený krásnou záhradou s kríkmi a stromami typickými pre túto lokalitu. Tu si môžete posedieť, relaxovať, grilovať a opekať.

Ubytovanie je vhodné na krátkodobé i dlhodobejšie pobyty vyplnené turistikou, cyklistikou, lyžovaním, bežkovaním, návštevami okolitých miest (Martin, Žilina...), múzeí, hradov a zámkov. Tak isto je vhodný pre spríjemnenie si služobných ciest. Tešíme sa na Vašu návštevu.