Zľavy na skipassy a aquaparky !!!

Dom Michaela sa nachádza v mestskej časti Liptovský Mikuláš - Demänová, odkiaľ sa ľahko dostanete k rôznym atrakciám, ktorý región Liptov ponúka. Zaplávať si môžete v bazénoch aquaparku Tatralandia, na vodnej nádrži Liptovská Mara ako aj vo vzdialenejšom aquaparku GinoParadise Bešeňová. Rýchle štvorkolky, vodné skútre, motokáry, lietanie na vrtuľníku alebo v aerodynamickom tuneli - tak to je len malý kúsok toho, čo všetko tu môžete vyskúšať a zažiť. Počas zimy si dokonalo zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách i v najznámejšom slovenskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Dom Michaela je Vám k dispozícií celoročne. Naši hostia využijú jeden z 3 apartmánov, ktorých celková kapacita predstavuje ubytovanie pre 17 osôb. Na svoje si tu prídu menšie ako aj väčšie skupiny hostí, ktorí si ubytovanie môžu prenajať ako celý objekt alebo po jednotlivých apartmánoch.

Na každom poschodí ubytovania je situovaný jeden apartmán. Do apartmánu na prízemí sa vlastným bezbariérovým vstupom dostanete do spoločenskej miestnosti, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Pokojný spánok si užijete v jednej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom alebo v druhej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, ktoré slúži pre prespanie jednej osoby. K maximálnemu komfortu hostí slúži kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Využívať môžete aj apartmány na prvom a druhom poschodí, každý so samostatným vchodom. Každý apartmán disponuje spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a kuchynkou. V apartmáne na prvom poschodí si užijete spánok v dvoch 3-lôžkových spálňach. Nechýba tu kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Apartmán na druhom poschodí tvorí jedna 2-lôžková spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Samozrejmosťou je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Počas horúcich letných dní si oddýchnete na terase s vonkajším posedením ako aj na záhradnej hojdačke. K príprave rôznych jedál využijete prenosný gril, vonkajší krb, ohnisko alebo kotlík. K úschove bicyklov a lyží poslúži samostatná miestnosť. Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri ubytovaní.

Liptov je miestom, ktoré ponúka bohaté možnosti, ako prežiť svoju dovolenku. Tak neváhajte a príďte sa ubytovať do Domu Michaela. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí