Štýlový dom so záhradou, pri Jasnej!

Dom Michaela sa nachádza v mestskej časti Liptovský Mikuláš - Demänová, odkiaľ sa ľahko dostanete k rôznym atrakciám, ktorý región Liptov ponúka. Zaplávať si môžete v bazénoch aquaparku Tatralandia, na vodnej nádrži Liptovská Mara ako aj vo vzdialenejšom aquaparku GinoParadise Bešeňová. Rýchle štvorkolky, vodné skútre, motokáry, lietanie na vrtuľníku alebo v aerodynamickom tuneli - tak to je len malý kúsok toho, čo všetko tu môžete vyskúšať a zažiť. Počas zimy si dokonalo zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách i v najznámejšom slovenskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Dom Michaela je Vám k dispozícií celoročne. Naši hostia využijú jeden z 3 apartmánov, ktorých celková kapacita predstavuje ubytovanie pre 19 osôb. Na svoje si tu prídu menšie ako aj väčšie skupiny hostí, ktorí si ubytovanie môžu prenajať ako celý objekt alebo po jednotlivých apartmánoch.

Na každom poschodí ubytovania je situovaný jeden apartmán. Do apartmánu na prízemí sa vlastným bezbariérovým vstupom dostanete do spoločenskej miestnosti, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Pokojný spánok si užijete v jednej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom alebo v druhej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, ktoré slúži pre prespanie jednej osoby. K maximálnemu komfortu hostí slúži kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Využívať môžete aj apartmány na prvom a druhom poschodí, ktoré majú spoločný vchod a jednu plne vybavenú kuchyňu. Apartmány sa prenajímajú vždy len pre jednu skupinu osôb, nikdy pre dve samostatné skupiny. Voľný čas strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom. Na prvom poschodí sú situované dve 3-lôžkové spálne a kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Druhé poschodie tvorí jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, ďalšia 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Využívať tu môžete štýlovú kúpeľňu s vaňou a toaletou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Počas horúcich letných dní si oddýchnete na terase s vonkajším posedením ako aj na záhradnej hojdačke. K príprave rôznych jedál využijete prenosný gril, vonkajší krb, ohnisko alebo kotlík. K úschove bicyklov a lyží poslúži samostatná miestnosť. Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri ubytovaní.

Liptov je miestom, ktoré ponúka bohaté možnosti, ako prežiť svoju dovolenku. Tak neváhajte a príďte sa ubytovať do Domu Michaela. Tešíme sa na Vašu návštevu!