pre rodiny s detmi ...

Rodinný penzión Dom Marko a apartmán Natália Vám ponúka ubytovanie v tichom vidieckom prostredí na okraji obce Liptovská Sielnica.

Výbornú polohu ubytovania uvíta každý, kto hľadá ubytovanie v blízkosti najznámejších atrakcií na Liptove. Či už plánujete relaxovať v areáli aquaparku Tatralandia, GINO Paradise Bešeňová alebo na brehu Liptovskej Mary, navštíviť mesto Liptovský Mikuláš, spoznať Zuberec, Nízke Tatry, Kvačiansku a Prosiecku dolinu, či vychutnať si jedinečnú lyžovačku v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, všade to budete mať od nás blízko.

Naše ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi, stretnutia s priateľmi, či rodinné a firemné akcie. Pripravenú tu pre Vás máme veľkú upravenú záhradu, altánok s grilom, ohnisko, kotlík na guláš, stolný tenis, trampolínu, hojdačky, šmýkačku, pieskovisko, mini ihrisko na loptové hry či ihrisko na basketbal. Mužov isto poteší i čapované pivo. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Dom Marko Vám ponúka príjemné rodinné ubytovanie v 4 izbách s celkovou kapacitou 16 ložôk.
1 poschodie: 4-lôžková izba s kúpeľňou, plne vybavená kuchyňa a spoločenská miestnosť s krbom. V spoločenskej miestnosti je zaistená možnosť spania pre 3 ďalšie osoby.
2 poschodie: 3-lôžková izba s kúpeľňou, 2-lôžková izba s kúpeľňou a 4-lôžkový apartmán s kúpeľňou, vlastnou kuchyňou a balkónom. Pre rodinky s deťmi k dispozícií aj detská postieľka a detská stolička. V dome je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Apartmán Natália ponúka komfortné ubytovanie pre 9 - 11 osôb. Je súčasťou domu Marko, má však samostatný vchod. V apartmáne je veľká spoločenská miestnosť s krbom, pričom tu nechýba ani plne vybavená kuchyňa. Apartmán má 3 spálne. Prvá izba je 4-lôžková s manželskou posteľou a poschodovou posteľou. V izbe je kúpelňa. Druhá izba je 2-lôžková s manželskou posteľou. V izbe je kúpelňa. Z tejto izby sa zároveň ide do mezonetovej izby, kde sú 3 samostatné lôžka. V spoločenskej miestnosti apartmánu je umiestnený rozkladací gauč, využiteľný pre prespanie ďalších 2 osôb. Kúrenie je elektrické - podlahové, v mimosezóne sa kúri v krbe. Apartmán je ideálny pre 2 rodiny (k dispozícií je tu aj detská postieľka a stolička). Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pri apartmáne je letná terasa s posedením a slnečníkom.

Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty