Vynovený hosťovský dom pod Tatrami!

Dom Končiar - apartmány sa nachádzajú v nádhernom prostredí Liptova, v malebnej podtatranskej dedinke Liptovský Ondrej, neďaleko okresného mesta Liptovský Mikuláš. Vďaka svojej výbornej polohe na úpätí Západných Tatier a na konci obce s jediným susedom je toto hosťovské ubytovanie vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí túžia po pokojnej dovolenke a zároveň bohatých možnostiach turistiky a rôznych výletov za atrakciami Liptova.

Z domu je to len na skok k tatranským turistickým chodníkom a k mnohým cyklistickým trasám, navyše tamojšia zachovalá asfaltová plocha vytvára počas roka mimoriadne dobré podmienky pre inline korčuľovanie (korčule je možné si zapožičať aj priamo v našom dome). Ak máte chuť skôr na futbal či podobný šport, potom Vám odporúčame využiť otvorené futbalové a multifunkčné ihrisko, ktoré sa nachádza hneď oproti domu.

Pre nadšencov bedmintonu máme počas letných mesiacov zabezpečený jeden plne vybavený kurt, situovaný v obecnom kultúrnom dome. Fanúšikov tradícií istotne potešíme informáciou, že za dedinou sa nachádza originálny salaš a neďaleko taktiež Skanzen liptovskej dediny v Pribyline s tradičnými drevenými stavbami. Milovníci snežného relaxu si tu tiež prídu na svoje, a to vďaka upravovanej bežeckej trati s úchvatným výhľadom (podľa snehových podmienok, bežky Vám vieme zabezpečiť).

Dom Končiar - apartmány sú súčasťou čerstvo vynoveného hosťovského domu s celkovou kapacitou 11 lôžok vrátane prísteliek. Väčšej skupine hostí ponúkame dom ako celok, avšak je možné ho taktiež prenajať po jednotlivých častiach (apartmánoch) viacerým rodinkám a skupinám hostí. V dome je Vám k dispozícii jedno 2-lôžkové štúdio a dva 2-lôžkové apartmány (s balkónom a terasou), pričom kapacitu prvého apartmánu vieme rozšíriť o 2 prístelky a druhého o 3 prístelky (využitím rozťahovacieho gauča a kresla).

Súčasťou apartmánov je priestranná obývačka s televíziou, terasa, balkón a samostatná kúpeľňa s toaletou. V apartmáne 1 (pre rodinky) nájdete tiež krb a zimnú záhradu. Na prípravu obľúbených domácich jedál môžu hostia využívať vždy vlastnú plne zariadenú kuchyňu vybavenú indukčnou varnou platňou (apartmán 2 - pre rodiny tiež ponúka elektrickú rúru), chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou (okrem štúdia), rýchlovarnou kanvicou a k dispozícií je tiež hriankovač. Samozrejmosťou vybavenia celého domu je možnosť využitia bezplatného WiFi pripojenia na internet aj keď rodinám odporúčame radšej off-line dovolenku strávenú v kruhu najbližších. Dávka športového relaxu za každého počasia je pre všetkých pripravená na prízemí objektu v podobe stolného tenisu.

Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti domu s detským ihriskom, hojdačkou, preliezkou a šmýkačkou si na svoje prídu najmä rodinky s deťmi. Zatiaľčo sa detičky budú šantiť na spomenutých atrakciách, dospelí si istotne s radosťou doprajú pohodu a relax pri kávičke, na terase s posedením a možnosťou grilovania. Počas jarných a letných mesiacov pobyty spestria barančeky pasúce sa na vyhradenej časti našej záhrady. Deti to milujú. Pohodlné, bezpečné a bezplatné parkovanie áut je možné na uzavretom parkovisku pri dome.

Máme radi ľudí a tým je povedané asi všetko. Počas Vášho pobytu Vám radi ukážeme a poradíme, čo sa v našom kraji oplatí vidieť a zažiť a po dohode Vás môžeme počas výletov aj sprevádzať a ponúknuť výklad k navštíveným zaujímavostiam. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá