Výborné miesto na relax pre skupinku

Pozor - máme voľné termíny za výhodnú cenu!

Pozývame Vás do našej romantickej Dedinskej chalupy, ktorá sa nachádza na okraji obce Dolný Ohaj, v blízkosti známej kúpeľnej obce Podhájska (necelých 6 km).

V lete aj zime sa môžete prísť ubytovať do našej Dedinskej chalupy, ktorá disponuje kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek. Chalupa je dvojpodlažná.

Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, kde Vás zahreje teplo z krbu. Oddýchnuť si tu môžete na gauči, sedení alebo sa zahrať hry. Rovnako tak môžete prejsť do kompletne zariadenej kuchyne s el. sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, umývačkou riadu a hriankovačom. V prízemí je tiež umiestnená 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dve kúpeľne s toaletami - jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom.

Poschodie chalupy je určené hlavne pre pokojný spánok. K dispozícii je Vám 1-lôžková spálňa, 2-lôžková s manželskou posteľou, 2-lôžková s manželskou posteľou a balkónom i 2-lôžková s manželskou posteľou a prístelkou v podobe pohovky.

Užívať si štebot vtákov môžete aj na jednej z dvoch terás s posedením. Pripravili sme pre Vás aj dva grily. Na záhradke stojí kuchynský domček s jedálňou, v ktorom je takisto kompletne vybavená kuchyňa (navyše s práčkou so sušičkou). U nás si môžete zahrať aj hry ako bedminton, volejbal alebo futbal. Po dohode Vám môžeme uschovať Vaše bicykle aj lyže. Parkovanie vozidiel je priamo na uzatvorenom, oplotenom pozemku. Tešíme sa na Vás, priatelia.

Okolie ponúka mnoho možností na to, ako si oddýchnuť alebo sa aj zabaviť. V dotyku s prírodou môžete byť napríklad v arboréte Mlyňany. Určite sa potešíte aj jazde na koňoch na moderných rančoch alebo návšteve lodného mlyna v Kolárove či Levického hradu. V lete dobre padne relaxácia v termálnych bazénoch kúpaliska v Podhájskej, ako aj na kúpaliskách v Nových Zámkoch, Poľnom Kesove či Jure nad Hronom. Obľúbená v tomto kraji je cyklistika počas leta a v zime oddych vo wellnesse.