Vhodné pre cyklistov, turistov i rodinky

Cyklistická rekreačná chalupa sa nachádza v pokojnej obci Žakovce v okrese mesta Kežmarok, neďaleko známeho termálneho kúpaliska Vrbov (3 minúty cesty autom). Vďaka vynikajúcej polohe chalupy si tak počas Vášho pobytu môžete vychutnávať dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska alebo si dovolenkový čas spríjemniť podnikaním rôzne náročných turistických prechádzok krásnou okolitou prírodou Vysokých Tatier. Výborná zábava Vás isto čaká aj pri hraní golfu v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici (vzdialenom 8 kilometrov od chalupy). Milovníci kultúrno-historických pamiatok by si nemali nechať ujsť návštevu historického mestečka Kežmarok s jeho veľmi pekným hradom, artikulárnym kostolom a množstvom ďalších skvostov. Ak máte radšej adrenalínovejšie aktivity, vyberte sa do obce Ľubica a využite ponuku vozenia sa vo vojenskom obrnenom pásovom transportéri s možnosťou jeho riadenia pod dohľadom inštruktora.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom Cyklistickú rekreačnú chalupu s celkovou kapacitou 20 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii je Vám tu 6 izieb, štyri 2-lôžkové a dve 3-lôžkové izby, všetky s možnosťou pridania jednej prístelky. Každá izba má svojho "majiteľa" z radov cyklistických osobnosti regiónu a preto vždy nesie meno aj jedného z nich. Súčasťou všetkých izieb je aj mini-výstava nielen víťazných trofejí a dresov, ale aj najlepších spomienok. Počas celého pobytu tu majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chalupu je možné si prenajať ako jeden celok alebo aj po častiach. V prvej časti sa nachádzajú dve izby (každá s vlastnou kúpeľňou a toaletou) so spoločnou kuchyňou, vybavenou plynovým sporákom, plynovou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, televízorom a jedálenským posedením. V druhej časti zloženej zo 4 izieb je hosťom k dispozícii jedna spoločná kuchyňa (vybavená rovnako ako predošlá) a dve spoločné kúpeľne s toaletami.

Príjemný čas v kruhu rodiny a priateľov tu môžete tráviť taktiež v jednej priestrannej spoločenskej retro-miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, pohodlným posedením a jedinečným vybavením ako u prastarej mamy. Jednou zo zaujímavostí chalupy je určite originálna výstava retro-bicyklov, starých cyklodresov a všetkého, čo sa v minulosti spájalo s cyklistikou.

V uzavretom dvore ubytovania sa môžu dosýta Vaše detičky vyšantiť na šmýkačke, hojdačke a obľúbenej trampolíne. Jedinečný relax si doprajte vo vonkajšej časti chalupy s altánkom, grilom, vonkajším krbom, stolným tenisom, tradičným dreveným posedením a záhradnou hojdačkou alebo v súkromnej vínnej pivničke majiteľov. V stodole pri chate sme pre Vás pripravili telocvičňu, kde sa nachádzajú športové trenažére, trampolína, posilňovacia lavička a možnosť hrať loptové hry.

Ako bonus Vám ponúkame aj služby výborného maséra, cyklodoprovod po cyklistických trasách, možnosť zažiť spomienkový večer s niektorými z osobností cyklistiky alebo objednanie hudobnej produkcie podľa dohody.
Parkovanie Vašich áut je možné priamo pred domom alebo vo dvore chalupy. Tešíme sa na Vašu návštevu!