Chaty na samote s mólom nad riekou!

Priamo na brehu bývalého koryta rieky Nitra je situovaná rodinná usadlosť Chaty Rybník Imeľ - za vodou, ktorá je ideálna pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v harmónii s prírodou a zároveň komfortné ubytovanie.

Ticho a pokojná atmosféra Vás odľahčia od bežného denného pracovného tempa a Vy si tak môžete dokonale oddýchnuť a zrelaxovať príjemným "nič nerobením". Ak Vás predsa len zláka zájsť si do mesta, v neďalekých Nových Zámkoch si zaplávate v Termálnom kúpalisku Štrand Emila Tatárika, v Komárne a Patinciach na miestnych termálnych kúpaliskách, kde sa tiež pokocháte miestnou architektúrou, kaštieľmi a zaujímavými múzeami.

Srdečne Vás pozývame do jednej z dvoch našich chát, ktoré sú v prevádzke počas celého roka. Chaty sú riešené totožne, až na kapacitu. Chata pri vode disponuje celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane prísteliek, Domček kapacitou 7 lôžok. Chata aj domček sú klimatizované.

Na bezbariérovom prízemí si dokonale oddýchnete v obývacej miestnosti s pieckou, televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacím gaučom, ktorý vo väčšej chate využijete ako prístelku pre dve osoby. Zabavíte sa tiež hrou so spoločenskými hrami a pre detičky sú pripravené rôzne hračky. Pre prípravu vlastných jedál využijete kompletne vybavenú kuchyňu. Situovaná je tu aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Poschodie každej chaty je tvorené jednou 3-lôžkovou a jednou 4-lôžkovou spálňou, ktoré sú dovybavené televízorom so satelitným príjmom a prístupom na balkón. Poschodie dotvára druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si dokonale oddýchnete na terase, móle, ulovíte si ryby, zrelaxujete vo vírivke (za poplatok) alebo strávite spoločné chvíle v "letnej kuchyni", ktorú je možné využívať po dohode s majiteľmi za poplatok. Tu sa nachádza krb, gril, kamenná pec, kotlík, otvorený oheň, chladnička, elektrická platnička a kompletný kuchynský riad. Vaše autá si zaparkujete priamo pri chate.

Prežite Vašu dovolenku v náručí prírody a zrelaxujte sa s tými, na ktorých Vám záleží. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chatách Rybník Imeľ - za vodou.