Chaty v nádhernom horskom prostredí

Chaty Rawa a chata Studienka sú situované krásnom tichom prostredí pohoria Považský Inovec, v rekreačnej oblasti Modrovskej doliny, vo vzdialenosti 2 km od obce Modrová a 15 km od obľúbeného kúpeľného mesta Piešťany. Výborná poloha chát v prekrásnom horskom prostredí v blízkosti lesa je zárukou dovolenky plnej relaxácie, pokoja ako i aktívneho oddychu a športového vyžitia. Samotné ubytovanie je veľmi vhodné pre milovníkov príjemných turistických prechádzok, cyklistických túr ako i hubárčenia a zbierania lesných plodov. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou neďalekých hradov Beckov a Tematín alebo ekofarmy Nový Zéland (1 km). V zimnom období sú hosťom k dispozícii pravidelne upravované zjazdovky blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Bezovec (6 km). Blízko od našich chát to budete mať aj do dedinky Nová Lehota (8 km), kde sa nakrúcal úspešný slovenský komediálny seriál Horná Dolná.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v 4 komfortne vybavených chatách, umiestnených v dvoch samostatných rekreačných areáloch RAWA a Studienka, rozprestierajúcich sa na ploche až 35 árov. Oba areály sú svojím vybavením plne prispôsobené pre maximálny relax ubytovaných hostí. Využívať tu môžete volejbalový kurt s nočným osvetlením s možnosťou hrania nohejbalu a bedmintonu, zatrávnený priestor vyhradený pre futbal a iné loptové hry alebo frisbee či detský kútik s hojdačkami, šmýkačkou a pieskoviskom s hračkami.

Rekreačný areál RAWA je prispôsobený pre ubytovanie väčšej skupiny hostí. K dispozícii sú Vám tu 3 samostatné dvojpodlažné chatky, pričom každá z nich disponuje kapacitou pre 6 až 8 osôb. Poschodie všetkých chatiek je tvorené dvomi spálňami, dvojlôžkovou a štvorlôžkovou izbou. Na prízemí každej chaty sa nachádza príjemná spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a rozkladacou pohovkou s možnosťou pohodlného prespania dvoch osôb. Nechýba tu ani plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením, v ktorej môžete okrem kompletného kuchynského príslušenstva využívať taktiež sporák, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a sendvičovač. Samozrejmosťou všetkých chatiek je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia vo veľkom záhradnom altánku s kapacitou pre cca. 30 osôb, ktorý je využiteľný nie len pre organizáciu grilovačiek s použitím vonkajšieho krbu, ale taktiež pre premietanie filmov a športových prenosov.

Rekreačný areál Studienka je umiestnený v tesnej blízkosti rekreačného areálu RAWA, vo vzdialenosti 50 metrov. Pripravená pre Vás je tu jedna štýlová jednopodlažná chatka s kapacitou pre 6 až 8 osôb. Zatiaľ čo chatky v areáli RAWA sú s obľubou využívané pre organizáciu rôznych školských výletov a teambuildingových firemných akcií, chatka Studienka je určená predovšetkým pre návštevníkov vyhľadávajúcich pokoj a maximálne súkromie. Chatka je tvorená dvomi spálňami (dvojlôžkovou a štvorlôžkovou izbou), plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, priestrannou spoločenskou miestnosťou s pohodlnou rozkladacou pohovkou s možnosťou dvoch prísteliek, s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Nechýba tu ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Pri chate sa nachádza rovnako otvorené ohnisko s vonkajším posedením, upravené ihrisko s možnosťou hrania rôznych hier, detské pieskovisko s hračkami a šmýkačka pre najmenších.