Vlek, bazén, tenisové kurty, ihriská

Chaty Radzim a Július sú situované v krásnom horskom prostredí Slovenského Rudohoria, v blízkosti obce Vyšná Slaná. Obe chaty sú súčasťou rekreačného strediska Július, ktoré ponúka širokú paletu doplnkových služieb. Zabezpečené tu budete mať chutné stravovanie, zašportovať si môžete na dvoch tenisových kurtoch, volejbalových a futbalových ihriskách. V lete sa osviežite a zrelaxujete pri vonkajšom bazéne, v zime si zas užijete skvelú lyžovačku v našom lyžiarskom stredisku s umelým zasnežovaním. Keďže je stredisko umiestnené v krásnom lesnom prostredí, v blízkom okolí môžete podnikať množstvo turistických výletov, či navštíviť historické pamiatky ako kaštieľ Betliar a hrad Krásna Hôrka.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v štandarde turistickej ubytovne v dvoch samostatných chatách Radzim a Július, určených pre väčšie skupiny hostí. Chaty sa nachádzajú vo vzájomnej vzdialenosti len 500 metrov, čo umožňuje ubytovaným hosťom v oboch zariadeniach využívanie všetkých atrakcií a služieb strediska.

V chate Július máme pre Vás k dispozícii ubytovanie v dvoch dvojlôžkových a dvadsiatich štvorlôžkových izbách. Celková kapacita chaty tak predstavuje 84 lôžok. Kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami sú spoločné, rozdelené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov. Súčasťou chaty je priestranná jedáleň s možnosťou celodenného chutného stravovania. Občerstviť sa môžete v bare a pripravené pre Vás máme aj vonkajšie posedenie v altánku s ohniskom.

V chate Radzim sa pohodlne ubytuje 50 osôb. K dispozícii sú Vám dve dvojlôžkové izby, desať štvorlôžkových izieb a jedna šešťlôžková izba. Kúpeľne aj toalety pre všetky izby okrem tej najväčšej sú spoločné. Šesťlôžková izba disponuje vlastnou kúpeľňou aj toaletou. V chate nechýba priestranná spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, v ktorej majú hostia servírovanú chutnú stravu. Využívať môžete bar a v zimnom období aj stánok s rýchlym občerstvením.

Chaty disponujú vynikajúcou polohou a sú veľmi vhodné pre organizáciu rodinných osláv, firemných akcií, lyžiarskych výcvikov a detských táborov.