Dreveničky priamo v stredisku Orava Snow

V krásnom prostredí hornooravskej obce Oravská Lesná, hneď v areáli lyž. strediska Orava Snow sa nachádzajú naše moderné drevené Chaty pod lanovkou.

Chaty ležia len 100 m od nástupnej stanice sedačkovej lanovky, priamo pod lyžiarskym svahom. V zime môžete vyskúšať, aké je to jazdiť na saniach ťahaných psím záprahom. O program tak máte postarané. Jedinečná príroda Oravských Beskýd je v každom období poznávaná turistami po značených trasách a chodníkoch. Nadšení sú tiež cyklisti aj hostia, ktorí radi hubárčia alebo zbierajú lesné plody a hríby. Necelých 20 m od chát môžete využívať služby wellness centra aj reštaurácie s pizzeriou. Váš pobyt s deťmi si môžete spríjemniť návštevou úzkorozchodnej železničky, dreveného kostola v Oravskej Lesnej, hvezdárne, zimného štadiónu s možnosťou verejného korčuľovania alebo návštevou skanzenu vo Vychylovke či Slovenského orloja v Starej Bystrici.

Celoročne si môžete prenajať jednu prípadne aj obe drevené Chaty pod lanovkou. Celková kapacita chát je 22 osôb - každá chata je 11-lôžková. Ponúkame Vám:

Chatu 1, ktorej prízemie tvorí spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a gaučovým posedením. Romantickú atmosféru dotvára teplovzdušný krb. Jedlá si môžete pripraviť v kuchynskej časti so sklokeramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a jedálenským sedením. V prízemí chaty je tiež 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a pevným lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Zvyšné dve 4-lôžkové spálne s manželskými posteľami ako aj samostatná toaleta sú umiestnené na poschodí chaty. Samozrejmé je WiFi pripojenie na internet.

Chatu 2, ktorá je vybavená podobne ako Chata 1. V prízemí môžete využívať spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením. Aj tu si svoje špeciality môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuch. linke (el. spotrebičmi a kuch. riadom). Komfort počas pobytu poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Spánok zaisťujú tri spálne na poschodí – 2-lôžková s manželskou posteľou, 3-lôžková s manželskou posteľou a pevným lôžkom aj 4-lôžková s dvomi manželskými posteľami. Na poschodí je taktiež samostatná toaleta. V chate je internetové pripojenie WiFi.

Radi počúvate štebot vtákov? Na posedení pred každou chatkou počas prípravy jedál na grile alebo ohni si môžete vychutnávať aj ďalšie zvuky prírody. K dispozícii máme tiež kotlík. U nás si môžete zahrať petangue, badminton alebo spoločenské hry. Každá chata má vstupnú chodbu so stojanom, kde sa dajú odložiť lyže. O parkovanie Vašich štvorkolesových miláčikov je postarané - priamo pri chatkách, prípadne môžete využiť blízke parkovisko. Tešíme sa na Váš výborný pobyt u nás!