Chatky pod Kubínskou hoľou

Ponúkame celoročné ubytovanie v príjemnom prostredí, k dispozícii na výber sú 3 chatky:
- v chatke č. 1 pre 5 osôb sa nachádza 2-lôžková spálňa a 2-lôžková spálňa s prístelkou.
- v chatke č. 2 je 6-lôžková spálňa.
- v chatke č. 3 sú dve 4-lôžkové spálne.

K vybaveniu každej chatky patrí spoločenská miestnosť, krb, televízor a WiFi pripojenie. K dispozícii je aj kuchyňa s varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Každá chatka má tiež aj vlastnú kúpeľňu a WC.

Pri objektoch je altánok s ohniskom, krbom a posedením. Ubytovanie je vhodné pre páry, rodiny s deťmi, skupiny, turistov alebo lyžiarov. Parkovanie je pre 4 autá pri objekte. Chceli by sme upozorniť hostí na slabší mobilný signál.

Chatky ponúkajú ubytovanie na samote na okraji mesta Dolný Kubín. Nachádzame sa v rekreačnej oblasti pod Kubínskou hoľou. Okolie je vyhľadávané lyžiarmi, turistami, cyklistami, hubármi či rybármi. Na Orave môžete využiť množstvo príležitostí v zime aj v lete.

- Lyžiari aj skialpinisti si prídu na svoje v stredisku Skipark Kubínska hoľa, ktoré leží v tesnej blízkosti, alebo v Lyžiarskom stredisku Lučivná.
- Turisti si prídu na svoje v krásnej prírode Oravskej Magury, Chočských vrchov, môžu navštíviť Oravský hrad, Oravské múzeum P.O. Hviezdoslava, či múzeum Oravskej dediny v Zuberci a mnoho ďalších.
- Cyklisti majú k dispozícii množstvo cyklotúr, ale aj Downhillovú trať na Kubínskej holi.
- Oddýchnuť si môžete aj pri splave Oravy, hraní paintball, squasch, pri jazde na koňoch, alebo môžete len tak leňošiť v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín.
Tešíme sa na Vašu návštevu.