3 krásne chatky v prírode + bazén

Chaty Mažgút sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí pri obci Terchová v Malej Fatre. Chaty hosťom ponúkajú kvalitné ubytovanie v tichom prostredí na samote medzi obcami Belá a Terchová. Môžete si vybrať z troch samostatných chatiek. Chatky sú vhodné pre rodiny s deťmi, partie priateľov ale aj pre väčšie skupiny. Celková kapacita všetkých troch chát spolu je 33 osôb. Naši hostia majú k dispozícii krytý bazén. K chatám vedie poľná cesta v dĺžke asi 1,5 km (cesta nie je zjazdná v zimnom období!).

V Chate Barborka sa nachádza samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom a TÚV, spoločenská miestnosť krbom, televízor, satelit, CD prehrávač, plne vybavená kuchyňa. Kapacita chaty je 13 lôžok. K dispozícii sú Vám tu štyri samostatné spálne, jedna na prízemí (3) a ďalšie tri v podkroví (4 + 3 + 3). Táto chata sa nachádza asi 20 m od nášho bazénu.

Chata Adrianka má spoločenskú miestnosť s krbom, jedálenský kút a plne vybavenú kuchyňu. Na prízemí sa nachádza i samostatné WC a kúpelňa so sprchovacím kútom a TÚV. V podkroví sú dve spálne (4 + 4). Táto chata sa nachádza asi 30 m od nášho bazénu.

V Chate Tamarka je spoločenská miestnosť krbom, jedálenským kútom a plne vybavenou kuchyňou. Na prízemí sa nachádza samostatné WC a kúpelňa s dvomi sprchovacími kútmi, dvomi umývadlami, TÚV. V podkroví sú štyri spálne (4 + 4 + 3 + 3) a WC s umývadlom. Táto chata sa nachádza asi 50 m od nášho bazénu.

Chaty sú od Terchovej vzdialené 4 km. Od kempu Nižné Kamence 500 m.