Chata pri lese.

Chaty Marína a Bachledka sa nachádzajú na spoločnom pozemku pri lese v závere Bachledovej doliny, ktorá je časťou dedinky Ždiar. Oblasť Bachledovej doliny je ideálnym miestom na lyžovačku a turistiku. Blízko chát - 150 metrov je vlek Bekeš. Od pohodlnej sedačkovej lanovky sú chaty vzdialené len 800 metrov.

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných objektoch - Chate Marína (11 pevných lôžok + 8 prísteliek) a Chate Bachledka (18 pevných lôžok + 1 prístelka). Chaty sú od seba vzdialené cca 150 metrov.

V Chate Marína s kapacitou pre 11 až 19 osôb je k dispozícii: veľká spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadenou kuchyňou, 4 samostatné spálne, 2x kúpelňa s WC a podkrovná miestnosť s prístelkami. Pri objekte je vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania.

V Chate Bachledka s kapacitou pre 18 až 19 osôb sú k dispozícii: dve spoločenské miestnosti, kompletne zariadená kuchyňa s umývačkou riadu, 5 samostatných spální a 3x kúpelňa s WC. Pri objekte je altánok s krbom s možnosťou opekania a grilovania.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty