Pod zjazdovkou Skipark Malinô Brdo!

Chaty Liptovo sú situované v krásnom tichom prostredí Hrabovskej doliny, na území chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra. Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v šiestich štýlových chatách, poskytujúcich maximálny komfort, pohodlie a súkromie. Vybrať si môžete ubytovanie spomedzi chát Bystrina, Zuzana, Tomáš, Jozef, Lúč a Kamennej chaty. Skvelá poloha chát pri potoku v nádhernej prírode, uprostred lesov a v blízkosti len 150 metrov od zjazdovky známeho lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok, zaručí, že si z dovolenky u nás odnesiete nezabudnuteľné a jedinečné zážitky. Spríjemniť dovolenku si môžete večernými prechádzkami, horskou turistikou, cyklistikou, hubárčením, možnosťou rybolovu v blízkej vodnej nádrži Hrabovo či v zimnom období širokou ponukou zimných športov. Veľkým benefitom ubytovania je taktiež blízkosť mesta Ružomberok, ktoré sa nachádza vo vzdialenosti približne 1 km. Ďaleko to od nás nemáte ani do termálneho vodného raja Gino Paradise Bešeňová.

Chata Bystrina disponuje kapacitou 23 lôžok. Vrchné poschodie chaty je tvorené štyrmi spálňami, dvomi dvojlôžkovými a dvomi trojlôžkovými. Na prízemí objektu sú Vám k dispozícii ďalšie dve štvorlôžkové spálne a jedna päťlôžková. Nájdete tu aj priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom a satelitom, jedáleň s kompletne vybavenou kuchyňou, dva mraziace boxy s objemom 50 litrov, štyri toalety a štyri sprchovacie kúty. Pri chate je príjemné záhradné sedenie pri potoku a altánok s možnosťou grilovania. Parkovanie je možné priamo pri objekte.

Chata Zuzana a Tomáš sú dispozične veľmi podobné. V oboch chatách sa pohodlne ubytuje 19 osôb. Chaty sú vybavené spoločenskými miestnosťami s krbom a televízorom, ktoré sú prepojené s plne zariadenými kuchyňami na prípravu chutnej domácej stravy. V chatách máte k dispozícii tri štvorlôžkové spálne a jednu päťlôžkovú spálňu. Využiť môžete aj dve prístelky v spoločenských miestnostiach. Samozrejmosťou chát sú dve kúpeľne s toaletami a vonkajšie záhradné posedenie s ohniskom. Pri chate Tomáš nechýba ani altánok. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chatách.

Chatka Jozef je určená predovšetkým pre menšie skupiny hostí a rodiny s deťmi. Disponuje kapacitou 4 osôb. Pripravená pre Vás je tu spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, prepojená súčasne so spálňovou časťou a kompletne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením. Nájdete tu rozťahovaciu pohovku využiteľnú pre pohodlné prespanie dvoch osôb, poschodovú posteľ a kúpeľňu s toaletou. Pri chate je možnosť vonkajšieho posedenia v altánku, opekania a grilovania na vonkajšom krbe. Zurčiaci potôčik pretekajúci v tesnej blízkosti chatky dotvára príjemnú atmosféru ubytovania. Parkovať je možné priamo pri chatke.

Chata Lúč a Kamenná chata sú vzájomne prepojené a spoločne tvoria jeden objekt (vrchná drevená časť predstavuje chatu Lúč a spodná kamenná časť Kamennú chatu). Nakoľko sú však obe plnohodnotne vybavené a s vlastným vchodom, sú využiteľné aj ako samostatné objekty.

Chata Lúč je prispôsobená ubytovaniu pre 19 osôb. Je tvorená tromi päťlôžkovými spálňami a jednou štvorlôžkovou spálňou. V chate je taktiež spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a možnosťou dvoch prísteliek, plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou a dve kúpeľne. Pre hostí je zabezpečená možnosť vonkajšieho posedenia a parkovanie priamo pri objekte.

Kamenná chata disponuje kapacitou 8 osôb. Skladá sa zo spoločenskej miestnosti s krbom prepojenej s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou. Ubytovaní hostia majú k dispozícii jednu spálňu s manželkou posteľou a poschodovou posteľou, pričom pohodlné prespanie je možné aj na rozťahovacom gauči umiestnenom v spoločenskej miestnosti a taktiež v hale. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa s toaletou. Pri chate nechýba možnosť vonkajšieho posedenia a opekania na ohnisku.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.