Zľavy na skipasy,aquaparky. KÚPACIA KAĎA

Zľavy pre našich hostí-platia celoročne - na aquaparky, outdoorové, indoorové aktivity, napr. - 30% na AuqaVital Lúčky - thermálne bazény a wellness - 20% bike park Malino Brdo, - 20% bowling, tenis, adventure golf, - 20% kolobežky


Komfortné chaty a rodinné štúdiá HolidayRaj len 5 km od GINO Paradise Bešeňová, na Liptove. Celková kapacita chát predstavuje spolu 52 lôžok - chata A: 9 lôžok + 2 prístelky, chata B: 10 lôžok + 2 prístelky, chatka C: 8 lôžok, chata D: 17 lôžok + 5 prísteliek.

Chatka A je vhodná pre ubytovanie 9 až 11 osôb. K dispozícii je Vám tu jedna trojlôžková izba (manželská posteľ + jednolôžková posteľ) a dve trojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (manželská posteľ, jednolôžko, prístelka). Každá izba má vlastnú kúpeľňu (sprchovací kút, umývadlo, toaleta). Relaxovať môžete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a pohodlnou koženou sedačkou. Kuchyňa s jedálenským kútom má nasledovné vybavenie: elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica a všetky potrebné riady. Chata má elektrické kúrenie, prízemie a kúpeľne sú vykurované podlahovým kúrením. K chate patrí vonkajšia terasa so záhradným nábytkom, altánok, gril, ohnisko, kotlík na guľáš a malý bazén. Deti sa vyšantia na trampolíne, hojdačke či pieskovisku.

Chata B Vám ponúka ubytovanie s kapacitou 10 - 12 lôžok. K dispozícii sú Vám tu dve dvojlôžkové izby a dve trojlôžkové izby s prístelkou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s pieckou na drevo, televízorom a koženou sedačkou. Kuchyňa s jedálenským kútom je vybavená elektrickým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a potrebnými riadmi. Zima Vám nebude, na prízemí a v kúpeľniach máme zabezpečené podlahové kúrenie. Pri chatke je Vám k dispozícii krytá terasa s vonkajším posedením, altánok, ohnisko, gril, kotlík na guľáš. Nechýba tu ani malý bazén, trampolína a hojdačka.

Chatka C je naša najmenšia chatka s kapacitou 8 lôžok. Na poschodí sú 4 dvojlôžkové izby a dve kúpeľne s vaňou, umývadlom a toaletou. Prízemie tvori spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlnou sedacou súpravou. Tiež je tu zariadený kuchynskú kút vybavený potrebným riadom, elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnkou, chladničkou s námrazníkom a rýchlovarnou kanvicou. K chatke patrí terasa s pekným výhľadom, záhradný nábytok, detský bazén, pieskovisko, hojdačka, gril, ohnisko, kotlík na guľáš a záhradná hojdačka. Spoločne s chatou B máte k dispozícii spoločnú trampolínu. Obľúbenou atrakciou pre všetky deti je aj detská lanovka.

Chata D disponuje celkovou kapacitou 22 lôžok. Pripravených je tu pre Vás 6 spální s vlastnými kúpeľňami s toaletou (jedna z izieb je podkrovná). Súčasťou chaty je rovnako priestranná spoločenská miestnosť s krbovou pieckou a televízorom ako aj kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál. Samozrejmosťou chaty je veľká terasa s možnosťou posedenia.

Autá si pohodlne odparkujete priamo v areáli pri chatkách. Ubytovanie je veľmi vhodné a bezpečné pre deti. Tiché prostredie, veľký pozemok s dostatkom súkromia a priestoru na športové aktivity a zábavu. Na konci pozemku sa pasú ovečky. Najbližšia REŠTAURÁCIA a WELLNESS je len 300 metrov od chatiek s možnosťou zabezpečenia celodennej stravy.

Na výlet si môžete vyraziť do Ľupčianskej doliny, Nízkych aj Vysokých Tatier. Vďaka dobrej polohe chát sú v blízkosti všetky atrakcie Liptova. Okúpať sa môžete v termálnom kúpalisku v Bešeňovej (5 km), vo Vital Parku Lúčky (10 km) a v Tatralandii (18 km). Výbornú lyžovačku zažijete v Jasnej a Ski Parku v Ružomberku. V okolí môžete vyskúšať bobovú dráhu, paragliding, lanové centrá i jazdu na koni. U nás sa skratka nebudete nudiť. Navyše ako naši hostia získate zľavy do aquaparkov, wellness, reštaurácií a na mnohé športové atrakcie. Tešíme sa na Vás.