Len 250 metrov od termálneho kúpaliska

Chaty HERMES nájdete v pokojnom prostredí pod horou, v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska, vo vzdialenosti len 250 metrov. Ak túžite po kombinácii krásneho prostredia, ticha, súkromia a pritom blízkosti jedinečných termálnych bazénov s tobogánmi, potom sú naše chatky pre vás ideálnym miestom na strávenie letnej dovolenky v kúpeľnej obci Podhájska.

Pre našich hostí ponúkame pohodlné ubytovanie v 4 príjemne a komfortne zariadených chatkách. Každá z chatiek disponuje samostatným vchodom, pričom vždy dve z chatiek sú spojené jednou stenou. Kapacita jednej chatky je 4 až 6 lôžok. V každej chatke sú pre Vás pripravené dve dvojlôžkové spálne, príjemná spoločenská miestnosť s televízorom a rozťahovacou pohovkou, ktorá je využiteľná pre pohodlné prespanie dvoch osôb. Pre Vaše väčšie pohodlie sme spálne tento rok vybavili novým zariadením. Samozrejmosťou chatiek je taktiež vybavená kuchynka s jedálenským posedením, vhodná na prípravu chutnej domácej stravy. V chatkách nechýba ani kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, bezplatné WiFi pripojenie na internet či veľká vonkajšia terasa s možnosťou záhradného sedenia, kde si zároveň môžete vychutnávať v kruhu priateľov a rodiny skvelé grilovanie či opekanie. Pre najmenších je tu taktiež k dispozícii šmýkačka, bazénik s plastovými guličkami, hojdačka a trampolína.

V areáli ubytovania je vybudovaná nová cesta a parkovacie plochy. Parkovanie je zaistené bezplatne priamo u nás, v oplotenom areáli vedľa chatky.

Hosťom ponúkame aj Vianočné a Silvestrovské pobyty. Po dohode Vám radi zabezpečíme firemné akcie s prenájmom celého objektu so širokým spektrom aktivít priamo v areáli alebo blízkom okolí.

Srdečne Vás k nám pozývame prežiť dovolenku plnú relaxu a zábavy. Tešíme sa na Vašu návštevu.