od 29.6.-6.7. zľava v areáli kúpaliska

Kam na dovolenku? No predsa na Chatu Eva na termálne kúpalisko do Štúrova. Tu Vám poskytneme ubytovanie v štúdiách a v apartmánoch, ktoré sú útulne a vkusne zariadené - v cene je vstup na vonkajšie bazény i parkovanie - neváhajte, napíšte nám a strávite tu príjemnú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov.

Chatový komplex EVA je situovaný priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo, v jeho atraktívnej novej časti Westend. Vďaka skvelej polohe komplexu majú všetci naši hostia zabezpečené komplexné služby kúpaliska v tesnej blízkosti svojho ubytovania, ktoré určite príjemne prekvapia štandardom a kvalitou svojho vybavenia. Chatový komplex EVA je tvorený z troch samostatných chát Eva 1, Eva 2 a Eva 3, ktoré pozostávajú z jednotlivých apartmánov a štúdií.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v moderne a vkusne zariadených 11 jednoizbových štúdiách a 10 dvojizbových apartmánoch s kapacitou 4 lôžok. Súčasťou všetkých štúdií a apartmánov je kompletne vybavený kuchynský kútik vhodný na prípravu chutných jedál, jedálenské posedenie a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. K samozrejmej výbave patrí aj televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastné vonkajšie posedenie na terase.

Súčasťou areálu všetkých troch chát sú priestranné altánky s možnosťou vonkajšieho posedenia a opekania na záhradnom grile, detské hojdačky, šmýkačky, pieskovisko a trampolína. Pri chate Eva 2 a Eva 3 nechýba ani vonkajší krb. Veríme, že sa u nás budete cítiť vynikajúco a radi sa k nám opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá