Sauna, kaďa , ihrisko, trampoliny, grily

Chaty a apartmány Tália sú situované v krásnej prírode obce Bodice, len 6 km od vodného zábavného parku Tatralandia a 8 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch chatách a apartmánoch s celkovou kapacitou spolu 33 lôžok.

Vo väčšej chate sa pohodlne ubytuje 8 hostí v jednej dvojlôžkovej a dvoch trojlôžkových izbách. Na prízemí chaty je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s krbovou pecou, vybavenou kuchyňou (umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, plynový varič), televízorom, satelitom a WiFi pripojením na internet. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Menšia chata disponuje dvomi trojlôžkovými spálňami s celkovou kapacitou 6 lôžok. Nájdete tu spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom, WiFi pripojením na internet, zariadený kuchynský kút, mikrovlnná rúra, kanvica, dvojplatnička, umývačka riadu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri chatách môžete využívať terasu a altánok s vonkajším posedením, krbom, ohniskom a grilom. Oddýchnuť a zrelaxovať sa môžete v kúpacej kadi. Pre deti máme pripravené detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, detským bazénom, množstvom hračiek a trampolínou.

Ubytovať sa je možné taktiež v apartmánoch vybavených spoločenskými miestnosťami s krbmi, televízormi, kuchynkami a vlastnými kúpeľňami s toaletou. Tieto apartmány sa nachádzajú v penzióne Tália, v ktorého areáli sú aj vyššie ponúkané chaty. Tešíme sa na Vašu návštevu.