Netradičná dovolenka s vôňou vidieka

Chaty Antónia sú situované v pokojnom a krásnom prostredí hriňovských lazov. Tiché prostredie v kombinácii s nádhernou okolitou panorámou je priam ideálne na relax a oddych. Vychutnajte si turistické prechádzky Poľanou, možnosti cyklistiky, kúpania, lyžovania či spoznávania tunajšej ľudovej architektúry a zvykov.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie za výhodné ceny v dvoch alternatívach. Vybrať si môžete ubytovanie v útulnej samostatnej chatke s kapacitou pre 8 osôb alebo ubytovanie v samostatne stojacej príjemne vybavenej chate s kapacitou pre 15 osôb.

V chatke pri rodinnom dome sú hosťom k dispozícii dve 3-lôžkové spálne s možnosťou prístelky v každej z nich. Relaxovať a oddychovať môžete v spoločenskej miestnosti s televízorom, detským kútikom pre najmenších a spoločenskými hrami aj pre starších. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchyňou, vhodnou na prípravu chutnej stravy. Samozrejmosťou chatky je spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Chata, ktorá sa nachádza zhruba 15 metrov od chatky, je útulne zariadená pre väčšie, ale aj menšie skupiny. Naším hosťom sú k dispozícii tri veľké spálne (2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková) s kúpeľňami a toaletou na každej spálni. Rovnako tu využijete spoločenskú miestnosť s televízorom prepojenú s plne vybavenou kuchyňou a detským kútikom pre najmenších. V podkroví sa nachádza štúdio pre 6 osôb s kuchynkou, jedálenskou časťou a kúpeľňou s toaletou.

Či sa už rozhodnete stráviť svoju dovolenku v chatke alebo väčšej chate máme pre Vás pripravené vlastné vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre najmenších je k dispozícii pieskovisko, trampolína a hojdačky. Príjemne posedieť si môžete aj na priestrannej terase ubytovania.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a budeme radi ak Vás u nás znovu privítame. Tešíme sa na Vašu návštevu!