Lanovka pre deti a WiFi zdarma!

Exkluzívne drevenice/chaty sa nachádzajú v peknom a pokojnom prostredí Slovenského raja. Chata AMULET max. 7-8 os. (2x2,1x3,+1), Chata Amuletik max. 5 os. (1x2,1x3), Chata Čingovka max. 6-8 os. (1x2,1x4,+2).

Drevenica AMULET ponúka ubytovanie pre max. 8 osôb (1x3, 2x2, +1).

Nadštandardne vybavená drevenica v lyžiarskom stredisku Hnilčík – Mraznica má plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou. V drevenici je vnútorný krb, Magio TV, domáce kino a WiFi internet. V kúpeľni je dvojumývadlo a sprchovací kút. WC je samostatné. V objekte sa nachádza lyžiareň. Pri objekte je altánok s krbom, hojdačka, terasa, záhradný nábytok, vonkajšie ohnisko. Drevenice sú oddelené živým plotom a poskytujú dostatočné súkromie pre každú drevenicu. V spoločnom areáli sa nachádza lanovka pre deti, ktorá je k dispozícii ZDARMA.

Úplne nová Drevenica Amuletik zariadená vo vidieckom štýle má kapacitu max. 5 osôb (1x3, 1x2) a nachádza sa v lyžiarskom stredisku Hnilčík – Mraznica. Komfortne vybavená drevenica má plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou. V drevenici je kachľová pec, Magio TV, domáce kino a WiFi internet. V kúpeľni je umývadlo a sprchovací kút. WC je samostatné. Súčasťou drevenice je veľká terasa s krbom s možnosťou varenia gulášu, veľkým stolom s lavicami a lyžiarňou. Pri drevenici je hojdačka pre deti. V spoločnom areáli sa nachádza lanovka pre deti, ktorá je k dispozícii ZDARMA.

Vkusne a rozsiahlo zrekonštruovaná Chata Čingovka max. 6-8 os. (1x2,1x4,+2) má plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s výparníkom. V Chate Čingovka je vnútorný krb, satelitná TV, WiFi pripojenie na internet, dve kúpelne s WC a lyžiareň/sklad. Súčasťou chaty je veľká terasa s krbom a v areáli je možnosť varenia gulášu. Možnosť chutného stravovania v okolí. Slovenský raj ako na dlani. Viac na našej webovej stránke.

Moderné kvalitné ubytovanie, dobrá poloha, celoročné využitie, chaty ideálne pre rodiny s deťmi - to všetko nájdete v chatách AMULET, Amuletik a Čingovka.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá