Chatky na Zemplínskej Šírave!

Chatová osada Pri bazéne je situovaná v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava časť Kaluža, len pár metrov od vodnej nádrže a kúpaliska. Blízkosť prírodnej pláže i celkovú dostupnosť služieb ocenia hlavne rodinky s deťmi a skupinky priateľov a známych. Chatky sú ideálnym miestnom pre milovníkov plávania a kúpania sa - prírodnú nádrž aj kúpalisko máte "na skok".

Zemplínska Šírava, nazývaná aj slovenské more, poskytuje svojim návštevníkom bohatý program trávenia voľnočasových aktivít. Môžete vyskúšať jachting, windsurfing, člnkovanie alebo rybolov. Okrem vodných radovánok sa nechajte zlákať aj jazdectvom či množstvom kultúrno - spoločenských podujatí v podobe hudobných predstavení a folklórnych festivalov. Dlhé teplé letné večery si môžete spríjemniť posedeniami s Vašimi priateľmi v príjemných bufetoch pri pivku alebo dobrom vínku.

Chatová osada Pri bazéne sa skladá z 8 chatiek s maximálnou kapacitou pre 32 osôb. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností:

- 4x chatka UNIMO II. s jednou 4-lôžkovou izbou so samostatnými lôžkami, kuchynským kútom s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Každá chatka má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.
- 4x chatka UNIMO I. s jednou 4-lôžkovou izbou s poschodovými posteľami, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou pre tieto štyri chatky sa nachádza iba pár metrov od chatiek.

Krásne zelené okolie chatiek je ideálnym miestom pre opekačku s priateľmi či pre hry na schovávačku s Vašimi ratolesťami. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chatkách. Tešíme sa na Vašu návštevu!