Na okraji lesa v tichom prostredí

Chatová osada Jonaq je situovaná v krásnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Duchonka, na úpätí Považského Inovca. Ak túžite prežiť Vašu dovolenku v tichom prostredí, uprostred nádhernej prírody a so zabezpečeným maximálnym súkromím, srdečne Vás pozývame do nášho rekreačného strediska, ktoré je priam ideálne na odpočinok a relaxáciu celej rodiny. Spríjemniť Váš pobyt si môžete množstvom turistických a cyklistických chodníkov, kúpaním sa v blízkom jazere, oddychovým zberom húb a lesných plodov či rybolovom. K dispozícii sú Vám aj kvalitné doplnkové služby nášho rekreačného zariadenia. Využiť tak môžete chutné stravovanie v reštaurácii, osvieženie v bare či príjemné posedenie v letnej záhrade s čapovaným pivkom a na krytej terase s pekným výhľadom na Duchonku. Relaxačné priestory vrátane sauny, vnútorného bazéna, biliardu, tenisového kurtu, fitness centra a vonkajšieho bazéna taktiež patria k výhodám nášho ubytovania.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v 5 samostatných murovaných chatkách, rozmiestnených v areáli chatovej osady. Každá z chatiek disponuje celkovou kapacitou 11 lôžok. Spálňová časť každej chatky pozostáva zo štyroch spální. Pripravené sú tu pre Vás dve dvojposteľové izby, jedna trojposteľová a jedna štvorposteľová izba. Súčasťou všetkých chatiek je taktiež hala s krbom, televízorom, rádiom a spoločenskými hrami. Na prípravu chutných jedál nájdete v každej chatke plne vybavenú kuchynku s elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pre zabezpečenie komfortu hostí je každá z chatiek vybavená dvomi kúpeľňami a dvomi toaletami.

Príjemne relaxovať môžu hostia pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania a opekania. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko, preliezky, šmýkačky, pieskovisko a trampolína. Ubytovanie je tak veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, školské výlety či detské tábory. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.