Apartmány v nádhernej prírode

Chatová osada GADER sa nachádza na začiatku Gaderskej doliny v západnej časti Veľkej Fatry zhruba 1 km od obce Blatnica. Gaderská a Blatnicka dolina ponúkajú spolu s Veľkou Fatrou nespočetné možnosti turistiky, prechádzok i cykloturistiky. Známe sú gaderské jaskyne i husté lesy bohate na lesnú zver. Okúpať sa budete môcť v Aquaparku v Turčianskych Tepliciach (13 km) a na kúpalisko v Mošovciach (6,5 km). Ak prídete v zime a chcete lyžovať, navštívite Jasenskú dolinu (11 km) alebo Valčiansku dolinu (12 km).

Chatová osada GADER predstavuje skutočnú oázu pokoja v nádhernej prírode. Ponúka Vám ubytovanie i komplexné doplnkové služby. Tvori ju:

1. Hlavná budova so štvor a šesťlôžkovým apartmánom, trojlôžkovámi turistickými izbami a vynikajúcou reštauráciou kde si jedlo vychutnáte pri praskajúcom ohni v krbe. V reštaurácii s kapacitou 60 miest ku ktorej patrí aj terasa (50 miest) a salónik (40 miest) je možné zorganizovať rôzne spoločenské podujatia ako svadby, školenia, semináre, firemné i rodinné stretnutia. Relax si doprajete v saune, ktorá je súčasťou komplexu.

2. Dva apartmánové domy. Každý apartmánový dom sa skladá zo štyroch samostatných apartmánov s balkónom, televízorom, satelitom a vlastným sociálnym zariadením.

3. Ubytovanie v letných chatkách s kapacitou 36 osôb.

Areál Vám ponúka altánok s posedením, kryté ohnisko, volejbalové ihrisko a detské ihrisko s hojdačkami a preliezkami pre deti. Radi Vám zapožičiame športové potreby i bicykle a zacvičiť si môžete aj v posilňovni.

Príďte relaxovať, tam kde to skutočne stojí zato. Dokonalý kľud a relax v neporušenej prírode. Skutočnú dovolenku zažijete práve tu.