Skvelá cena, priamo v areáli Vadašu!

Pozývame Vás do nášho ubytovania Chatky Nováky, ktoré sa nachádza priamo v areáli Termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove.

Blahodarné účinky termálnej vody vyhľadávajú všetci návštevníci miestneho kúpaliska. Celkovo môžete využívať 12 zážitkových bazénov - kryté, plavecké bazény aj bazén s umelým vlnobitím. Nechýbajú ani tobogany, športové možnosti a atrakcie pre najmenších. Zaiste poteší aj špičkové wellness centrum hotela. Keď Vám bude vody dosť, urobte si výlet na mestskom vláčiku, do mestskej galérie či múzea, alebo k Rozprávajúcej skale. Počas pobytu odporúčame navštíviť i maďarskú Ostrihomskú baziliku.

V letnom období Vám ponúkame ubytovanie v jednej zo 14-tich izieb Chatiek Nováky, ktorých celková kapacita je 56 osôb. Každá izba je 4-lôžková a disponuje vlastným vchodom. Izby sú vybavené štandardne - manželskou posteľou, dvomi lôžkami, stolíkom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Pri izbách je k dispozícii celkovo 5 samostatných toaliet. Kúpeľne sú umiestnené v rámci areálu - cca do 50 m.

Rovnako ponúkame aj 3 samostatné Apartmány West v chate. V každom apartmáne sú vždy štyri oddelené lôžka, televízor, klimatizácia, kuchynská linka so zariadením, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Nechýba ani WiFi pripojenie na internet.

Pred každou izbou si príjemné slnečné lúče užijete aj z posedenia na terase. Výborne sa nasýtite konzumáciou špecialít, ktoré si pripravíte na grile. Pred Chatkou West sa nachádza malá terasa. Deti sa zabavia na bohato vybavenom detskom ihrisku, ktoré je súčasťou areálu. V areáli si môžete dopriať relaxačné aj reštauračné služby. Nechýbajú taktiež ani viaceré športové možnosti. Parkovanie až pre 15 áut sme zaistili priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!