Skvelá cena, priamo v areáli Vadašu!

Pozývame Vás do nášho ubytovania Chatky Nováky, ktoré sa nachádza priamo v areáli Termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove.

Blahodarné účinky termálnej vody vyhľadávajú všetci návštevníci miestneho kúpaliska. Celkovo môžete využívať 12 zážitkových bazénov - kryté, plavecké bazény aj bazén s umelým vlnobitím. Nechýbajú ani tobogany, športové možnosti a atrakcie pre najmenších. Zaiste poteší aj špičkové wellness centrum hotela. Keď Vám bude vody dosť, urobte si výlet na mestskom vláčiku, do mestskej galérie či múzea, alebo k Rozprávajúcej skale. Počas pobytu odporúčame navštíviť i maďarskú Ostrihomskú baziliku.

V letnom období Vám ponúkame ubytovanie v jednej zo 14-tich izieb Chatiek Nováky, ktorých celková kapacita je 56 osôb. Každá izba je 4-lôžková a disponuje vlastným vchodom. Izby sú vybavené štandardne - manželskou posteľou, dvomi lôžkami, stolíkom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Pri izbách je k dispozícii celkovo 5 samostatných toaliet. Kúpeľne sú umiestnené v rámci areálu - cca do 50 m.

Pred každou izbou si príjemné slnečné lúče užijete aj z posedenia na terase. Výborne sa nasýtite konzumáciou špecialít, ktoré si pripravíte na grile. Deti sa zabavia na bohato vybavenom detskom ihrisku, ktoré je súčasťou areálu. V areáli si môžete dopriať relaxačné aj reštauračné služby. Nechýbajú taktiež ani viaceré športové možnosti. Parkovanie až pre 15 áut sme zaistili priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!