Výhodná poloha a perfektná cena!

Pozývame Vás stráviť dovolenku do obce Ivachnová, kde sú situované útulné Chatky na Majeri. Chatky predstavujú ideálne miesto pre pobyty rodín s deťmi a tých, ktorých očaril Liptov svojou nespočetnou krásou.

Necelé 2 kilometre od ubytovania sa zabavíte a zároveň zrelaxujete vo vodnom raji Bešeňová alebo sa môžete vybrať do neďalekého Aqua Vital Parku Lúčky i Aquaparku Tatralandia. Vyhľadávanou je tiež vodná nádrž Liptovská Mara, kde si užijete vodné športy, plavbu loďou či rybolov. Zaujímavý je rovnako výlet k Likavskému hradu, Starému liptovskému hradu, do skanzenu Vlkolínec a archeoskanzenu Havránok. Milovníkom turistiky a horskej cyklistiky odporúčame navštíviť Západné Tatry, Nízke Tatry i Veľkú Fatru. Tí, ktorých zaujíma adrenalínová zábava bude vhodným zážitkom Bobová Dráha Žiarce v Pavčinej lehote alebo rafting a splavovanie Váhu. V zime sa Liptov premení na oblasť s mnohými lyžiarskymi strediskami, medzi tie najväčšie v okolí patria Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo a Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne dostupné ubytovanie v našich chatkách je prispôsobené pre komfortný pobyt celkovo až 30 osôb v štyroch dreveničkách a jednom rodinnom domčeku.

Každá ubytovacia jednotka disponuje kapacitou pre 6 osôb. V každej z nich sme pre Vás pripravili pohodlné posedenie v spoločenskej miestnosti s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Na prípravu vlastných jedál využijete kuchyňu s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou chatiek sú zakaždým dve 3-lôžkové spálne a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Rodinný domček disponuje až dvomi kúpeľňami.

V areáli chatiek si príjemne posedíte na drevených lavičkách, pohojdáte sa na záhradnej hojdačke, zahráte futbal a detičky sa potešia detskému ihrisku. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chatkách na Majeri!