Priamo v areáli kúpaliska Vadaš!

Chatky Mercineri Vadaš sa nachádzajú priamo v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove na južnom Slovensku. Ak túžite po skvelej dovolenke za výbornú cenu, s bohatými možnosťami trávenia voľného času, srdečne Vás k nám pozývame. Vďaka výbornej polohe ubytovania v blízkosti jazera, bazénov a športovísk si u nás prídu na svoje milovníci kúpania, rybárčenia, člnkovania, vodnej zábavy na tobogánoch aj relaxu v termálnych bazénoch. Súčasťou rozľahlého rekreačného komplexu Vadaš je taktiež športová a zábavná zóna s možnosťou hrania tenisu, futbalu, volejbalu či jazdenia na motokárach a štvorkolkách. Vaše detičky sa tu isto veľmi dobre vyšantia na priestrannom detskom ihrisku s nafukovacími atrakciami, pieskoviskom, preliezkami, trampolínou a hojdačkami. Istotne najviac času však budú chcieť tráviť v detskom bazéniku s mnohými vodnými atrakciami. Nenechajte sa obmedzovať a vyskúšajte všetko, čo Vám tento jedinečný areál ponúka!

V príjemnom letnom období Vám radi poskytneme útulné ubytovanie v štyroch chatkách (prepojených spoločnými stenami) s celkovou kapacitou 15 lôžok. Hostia si tu môžu vybrať spomedzi jednej 3-lôžkovej a troch 4-lôžkových klimatizovaných chatiek s terasou a posedením, pričom každá z nich je vybavená pohodlnými poschodovými posteľami a kompletne zariadenou kuchynkou s elektrickým varičom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a televízorom. Samozrejmosťou ubytovania je rovnako zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Spoločné sociálne zariadenie so sprchovacími kútmi a toaletami (vymedzené zvlášť pre dámy a pánov) sa nachádza cca 15 metrov od ubytovania.

V priestoroch areálu kúpaliska si môžete dopriať chvíľky pohody v kruhu rodiny a priateľov nielen v bazénoch (vstup je už zahrnutý v cene pobytu, okrem vstupu do krytého bazénu), ale napríklad aj pri grilovačke alebo varení kotlíkového gulášu na priľahlom ohnisku. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené hneď pri chatkách priamo v areáli kúpaliska.

Príďte k nám zažiť vytúženú dovolenku a užívajte si plnými dúškami pohodu, relax aj zábavu v kombinácii s príjemným ubytovaním v Chatkách Mercineri Vadaš! Tešíme sa na Vašu návštevu.