Útulné chatky na samote, pri zvieratkách

Hľadáte ubytovanie pre svoju rodinku s deťmi, ktoré majú radi zvieratká? Práve ste ho našli - v jednej z dvoch Chatiek Malá Farma. Chatky Malá Farma sa nachádzajú na samote, v očarujúcej prírode Štiavnických vrchov, vzdialené približne 3 km od mesta Banská Štiavnica, časť Šobov.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v dvoch chatkách, ktoré disponujú celkovou kapacitou pre 10 hostí. Každá chatka je kapacitne prispôsobená pre 5 osôb, čo Vám zaistí pohodu pri užívaní si dovolenky v kruhu rodiny, priateľov a známych.

Na prízemí každej chatky je situovaná obývacia miestnosť s televízorom na káblový príjem, spoločenskými hrami a gaučovým sedením, ktoré poslúži ako prístelka pre jednu osobu. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchynkou, ktorej vo výbave nechýba dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička a kuchynský riad. K dispozícii je Vám i kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Dreveným schodiskom sa dostanete do podkrovia každej chatky. Práve tu sú pre ničím nerušený spánok pripravené samostatné postele v dvoch 2-lôžkových spálňach. Na vyžiadanie Vám vieme zaistiť detskú postieľku (zadarmo), ktorá sa dá umiestniť do ktorejkoľvek spálne.

V papučkách a s kávou v ruke sa dostanete na terasku s posedením, odkiaľ je vidno na okolitú prírodu. Ak máte radšej adrenalín v krvi, zvýšiť si ho môžete pri hre stolného futbalu, biliardu či stolného tenisu. Deti sa zabavia skákaním na trampolíne alebo pri rôznych zvieratkách, ktoré tu máme. Využívať môžete tiež ohnisko, gril, kotlík i služby spojené s praním a ožehlením Vášho oblečenia (po dohode). Mysleli sme i na parkovanie - možné priamo pri každej chatke. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Odporúčané tipy na výlet - agroturistika (priamo u nás), cyklistika, turistika po značených chodníkoch, zber lesných plodov, zber húb, návšteva historického centra mesta Banská Štiavnica, výlet na Kalváriu i do Slovenského banského múzea v prírode, prehliadky hradov (Starý i Nový), kúpanie sa na priehrade Klinger, lyžovanie vo vyhľadávanom lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty