Štýlovo zariadené chatky pri Tatralandii

Prežite skvelú dovolenku v jednej z troch Chatiek Holiday pri Tatralandii, ktoré sa nachádzajú v miestnej osade „Skautský tábor" v známom komplexe rekreačných objektov Holiday Village Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Vďaka ideálnej polohe Chatiek si tu na svoje prídu rodinky s deťmi ako aj menšie skupiny priateľov a známych.

Oblasť Liptova je známa svojimi bohatými možnosťami trávenia voľného času. Okolie spoznáte zo sedla bicykla ako aj vychádzkami po turistických trasách. Zaplávate si tiež vo vodnej nádrži Liptovská Mara, zalietate si v Hurricane Factory a oddýchnete si vo wellness centre miestneho Aquaparku. Deti sa potešia bezprostrednému dotýkaniu sa zvieratiek v Zoo Kontakt ako aj Mini Zoo s koníkmi priamo v areáli. Dokonalú lyžovačku si užijete na svahoch najznámejšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, kam sa bezplatne odveziete Ski-Busom. Svoje lyže a sánky prevetráte aj v blízkych miestnych strediskách ako sú Liptovský Mikuláš - Podbreziny, Iľanovo - Košútovo alebo Ski Žiarce - Pavčina Lehota.

Chatky Holiday pri Tatralandii sú Vám k dispozícii počas celého roka. Naši hostia môžu využívať jednu z 3 chatiek (Chatka I, Chatka II a Chatka III), pričom maximálna kapacita každej chatky je prispôsobená pre 3 až 5 osôb. Aj preto je ubytovanie ideálne na trávenie príjemnej dovolenky v kruhu najbližších.

V každej Chatke máte k dispozícii obývaciu miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením, slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby. Táto miestnosť je prepojená s jedálenským sedením a kuchynským kútikom vybaveným elektrickým varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Odtiaľto sa tiež dostanete do 3-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, do kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou ako aj na útulnú terasu. V priestoroch každej Chatky je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Nadýchať sa príjemného vzduchu a oddýchnuť si môžete na terase s vonkajším posedením pri každej Chatke. Využívať môžete rovnako aj záhradnú hojdačku a krb spoločný pre všetkých hostí. Deti poteší hranie sa na ihrisku s rôznymi atrakciami. Dospelí využijú stôl na hranie stolného tenisu, loptu na hru volejbalu ako sa aj zabavia pri hre koliek. Hlavná budova areálu poskytuje služby recepcie, reštaurácie, kaviarne a lobby baru. Nájdete tu rovnako detský kútik s hračkami, 5D kino alebo biliard či bowling. K úschove bicyklov a lyží môžete využiť podkrovný priestor každej Chatky. Po dohode vieme zabezpečiť detskú postieľku (za poplatok). Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri ubytovaní.

Skvelá dovolenka na Liptove v jednej z Chatiek Holiday pri Tatralandii sa vryje do Vašej pamäte. Tak neváhajte a príďte ju prežiť k nám! Tešíme sa na Vás!