Blízko kúpaliska s dostatkom súkromia

Chatky a apartmány Pod starým orechom sú situované v pokojnej okrajovej časti Veľkého Medera, v tichej uličke v blízkosti známeho termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Chatky aj apartmány sú umiestnené vo veľkom zatrávnenom areáli s možnosťou grilovania, opekania, ale aj hrania loptových hier, stanovania a kempovania v pristavených karavanoch. Vaše ratolesti tu budú mať dostatočný priestor na šantenie. K dispozícii tu máme pre ne pripravené detské hojdačky a pieskovisko s hračkami.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v príjemných samostatných chatkách s kapacitou pre 3 a 4 osoby a v novovybudovaných štvorlôžkových apartmánoch. Súčasťou výbavy všetkých chatiek a apartmánov je okrem spálňovej časti aj plne vybavená kuchynka vhodná na prípravu jednoduchších jedál. Využívať v nej môžete elektrický varič, chladničku, varnú kanvicu a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou chatiek a apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. K dispozícii pre Vás máme 2 chatky s kapacitou 3 lôžok, 3 chatky v ktorých sa pohodlne ubytujú 4 osoby a dva nové apartmány s kapacitou 4 lôžok.

Pri všetkých chatkách a apartmánoch nechýba terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia. Pre našich hostí máme pripravený stolný tenis a detičky poteší detský bazén aj trampolína. Ubytovanie v chatkách poskytujeme iba cez letnú sezónu. Ak by ste sa rozhodli u nás stanovať, súčasťou nášho areálu sú dve voľne prístupné sprchovacie kúty a dve toalety, ktoré sú Vám plne k dispozícii. Srdečne Vás k nám pozývame prežiť dovolenku plnú oddychu, rekreácie a množstva pekných zážitkov. Tešíme sa na Vašu návštevu.