Chatka pri aquaparku Tatralandia!

Chatka u Vinára sa nachádza vo vyhľadávanom dovolenkovom rezorte - priamo v areáli Holiday Village Tatralandia, v tesnej blízkosti najväčšieho aquaparku na Slovensku - Tatralandia. Na vstup do aquaparku ponúkame našim hosťom zľavu 20%. Chatka so svojou vynikajúcou polohou je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov kúpania a relaxu v teplej vode. Návšteva aquaparku poteší zaručene hlavne Vaše detičky, ktoré sa vyšantia v 14 bazénoch s termálnou, morskou aj čírou vodou. A to nie je zďaleka všetko. Rozmanité atrakcie ako skákacie hrady, trampolíny, ihriská a 26 tobogánov sú zárukou programu na celý deň.

Ak sa Vám podarí Vaše ratolesti z aquaparku dostať, určite absolvujte zaujímavú plavbu výletnou loďou okolo vodnej nádrže Liptovská Mara alebo si začlnkujte či zarybárčite. V blízkom campingu si užijete teplé večery pri koncertoch pod holým nebom. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame aj návštevu okolitých jaskýň, ktorých krása Vás určite očarí. Celoročne je Vám k dispozícii bezplatná preprava skibusom až do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, kde v zime zažijete výbornú lyžovačku.

Chatka u Vinára poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 3 až 5 osôb. K dispozícii je Vám tu jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom ako aj menšia spoločenská miestnosť s gaučovým posedením s možnosťou prístelky pre dve osoby, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. V kuchyni vybavenej elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou si môžete pripraviť vlastnú chutnú stravu. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v chatke samozrejmosťou.

Možnosti trávenia dovolenkového času, ktoré areál Holiday Village ponúka, sú naozaj rozmanité. Opekačka či posedenia v altánku Vám zaručene spríjemnia Váš pobyt. Vaše detičky tu nájdu ihriská s pieskoviskami a točitými šmýkačkami. Nakŕmiť môžu aj zvieratká v Mini ZOO, ktorá je súčasťou areálu. Vy si môžete medzitým zahrať tenis, plážový volejbal alebo bowling. Vaše autá si odparkujete priamo pri chatke. Tešíme sa na Vašu návštevu!