Pekná chatka priamo pri brehu Lipt. Mary

Túžite po rodinnej dovolenke alebo oddychu pri vode s Vašimi najbližšími? Našli ste to správne miesto pri Liptovskej Mare - v Chatke Slávka. Nachádza sa v malebnej obci Liptovský Trnovec, poblíž Tatraladie (2 km) a Liptovskej Mary (50 m) s prístupom spustiť čln na vodu.

Výhodná poloha obce Vám zaručí prístup k viacerým atrakciám Liptova - Aquaparku Tatralandia, Vodný raj Bešeňová, ZOO Kontakt, Tatrapolis - svet miniatúr, Hurricane Factory, Bobová dráha, Lúčanský vodopád či Havránok. Samozrejme, aj Liptovská Mara je počas horúcich letných dní bohatá na vykonávanie viacerých aktivít - plávanie, plavbu loďou, vodné lyžovanie, adrenalínové športy či spomínané člnkovanie. Nemenej dobre padne prechádzka okolitou prírodou Západných Tatier po turistických alebo cyklistických chodníkoch. V zime je zas možné korčuľovanie, bežkovanie či lyžovanie v lyžiarskych strediskách, ako sú Lyžiarske stredisko Žiar - Dolinky, Ski centrum Opalisko, Lyžiarske stredisko Žiarce i Jasná Nízke Tatry.

Chatka Slávka je Vám k dispozícii najmä počas teplejších mesiacov v roku (od apríla do decembra). Maximálna kapacita ubytovania je 4 až 6 osôb, čím je vhodná pre rodinky, páriky alebo aj menšie skupinky hostí. Rozloha chatky je 30 m2.

Spoločné chvíle strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom na káblové pripojenie a rozkladacím gaučom, ktorý slúži ako prístelka pre dve osoby. Táto miestnosť je prepojená s prakticky vybavenou kuchynkou s jednoplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom, chladničkou s výparníkom a kuchynským riadom. Svoje chutné pokrmy si môžete vychutnať na jedálenskom sedení. Pokojný spánok zaručujú dve 2-poschodové postele v spálni. Súčasťou vybavenia chatky je i kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a zabezpečenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Ak patríte k tým, čo si radi užívajú slnečné lúče, určite neodmietnete pozvanie na upravenú záhradku s hojdacou sieťou a altánkom s vonkajším posedením. K dispozícii máte taktiež gril a kotlík. Deti sa zabavia skákaním na trampolíne. A čo s Vašimi autami? Tie zaparkujte priamo pri Chatke Slávka, kde rodinná atmosféra a pokoj budú sprevádzať celý Váš pobyt u nás. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty