Útulná chatka priamo v areáli kúpaliska!

Chatka Melissa je situovaná priamo v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Patince, nachádzajúceho sa v najjužnejšej a zároveň najteplejšej časti Slovenska. Vďaka výbornej polohe chatky si tak naši hostia môžu počas svojho pobytu vychutnávať dosýta skvelý relax vo viacerých bazénoch kúpaliska s liečivou termálnou vodou ako aj množstvo zábavy v jeho tobogánovom svete, ktorý je tvorený tromi dráhami - najdlhšou Anacondou, najprudkejšou Kamikadze a najširšou Family - superšmykľavkou. Veľmi blízko od chatky to budete mať aj k najbližšej reštaurácii či k wellness centru vo Wellness hoteli Patince, kde je Vám k dispozícii vnútorný bazénový a saunový svet, masáže a rôzne relaxačné a skrášľovacie procedúry.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v samostatnej, útulne zariadenej Chatke Melissa, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 4 osoby. Ubytovanie v nej je preto vhodné pre rodinky s deťmi, páry či relaxačné pobyty seniorov. Chatka je tvorená jednou 2-lôžkovou izbou s poschodovou posteľou a rozkladacím gaučom (využiteľným pre prespanie dvoch osôb). Súčasťou tejto izby je zároveň televízor so satelitom, CD prehrávač a plne vybavený kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s výparníkom a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu hostia zároveň na vonkajšej krytej terase chatky s posedením. Pripravené tu pre Vás máme pieskovisko, hojdačku, ohnisko či prenosný záhradný gril, na ktorom si môžete ugrilovať rôzne chutné špeciality. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.