Vstup na kúpalisko a parkovanie v cene!

Chatka L&R je situovaná v areáli kúpaliska Vadaš - Štúrovo, pri jazere, s možnosťou rybolovu a mnohých vodných športov. Ubytovanie je vhodné pre každého, kto hľadá miesto, kde by strávil letnú dovolenku plnú zážitkov a pohody.

V bezprostrednej blízkosti objektu sa nachádzajú všetky atrakcie a bazény termálneho kúpaliska Vadaš - Štúrovo. Zabavíte sa na tobogáne, vodnej šmýkačke a v prípade zlého počasie v bazéne v krytej plavárni. Ak Vás na chvíľu omrzí plávanie, zahráte si tenis na tenisových kurtoch, minigolf či plážový volejbal. Hlad zaženiete v jednom z mnohých bufetov a reštaurácií.

Chatka L&R Vám od apríla až do konca septembra ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 32 osôb. Vybrať si môžete z ôsmich apartmánov.

V štyroch väčších 4-lôžkových apartmánoch (dva z nich na prízemí a dva na poschodí) je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť s pohodlným gaučom (po dohode a za poplatok možné využiť aj ako prístelku pre dve osoby). Miestnosť je prepojená s kuchyňou vybavenou elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Oddýchnete si v dvoch 2-lôžkových spálňach zakaždým s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, klimatizáciou a balkónom. Súčasťou apartmánov je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V štyroch menších rovnako 4-lôžkových apartmánoch (dva z nich na prízemí a dva na poschodí) Vám je k dispozícii kuchyňa vybavená elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pokojný spánok si doprajete v 4-lôžkovej spálni zakaždým s manželskou a poschodovou posteľou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, klimatizáciou a balkónom. V prípade potreby Vám vieme za poplatok pripraviť prístelku pre jednu osobu. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Lúče slnka si vychutnáte pri posedení na terase. Vaše deti sa vyšantia v detskom kútiku s hračkami či na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou, detským bazénom a preliezkami.

Športovci si v areáli zapožičajú bicykle, zacvičia fitness alebo si zahrajú stolný futbal, šípky, plážový volejbal, futbal alebo stolný tenis. Počas voľných chvíľ sa necháte skrášliť v kaderníctve, skočíte na pedikúru, kozmetiku, masáž či do vírivky. Od varenia si oddýchnete vďaka reštaurácii s terasou. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte na stráženom parkovisku. Tešíme sa na Vás v Chatke L&R!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá