Útulná malá chatta v blízkosti lesa

Potrebujete si oddýchnuť a načerpať nové sily? Tak príďte k nám do Chatky Kosodrevinka, nachádzajúcej sa na okraji turisticky známej obce Zuberec, v oblasti Roháčov, v okrese Tvrdošín. Radi u nás privítame rodinky s deťmi i menšiu skupinku hostí.

Skvelá poloha ubytovania Vám poskytne široké možnosti trávenia voľného času. V lete absolvujete rôzne túry po okolitých vrchoch, navštívite viacero aquaparkov alebo termálnych kúpalísk (Tatralandiu, vodný raj Bešeňová, Meander Thermal Park Oravice, Chocholowskie Termy). Nezabudnuteľný zážitok na Vás čaká po návšteve historicky najznámejšieho Oravského hradu či skanzenu Múzeum oravskej dediny Zuberec – Brestová. V zime sa môžete tešiť na úžasnú lyžovačku na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Roháče - Spálená, Ski centra Zuberec - Milotín.

Hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v našej útulnej Chatke Kosodrevinka s maximálnou kapacitou 4 osoby. Príjemné chvíle v kruhu najbližších môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a gaučom. Rovnako sa tu nachádza aj rozťahovacia posteľ vhodná pre prespanie 2 osôb.

Pokojný spánok si doprajete na vyvýšenom poschodí, kde sú umiestnené dva matrace. Spoločenská miestnosť je prepojená s prakticky zariadeným kuchynským kútom s barovým pultom. Kuchynský kút je vybavený elektrickým varičom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V altánku na záhrade si príjemne posedíte na záhradnom sedení alebo pripravíte chutné pokrmy na grile alebo ohni. V letných mesiacoch si pohár vínka vychutnáte pomalým hojdaním sa na záhradnej hojdačke alebo si s blízkymi zahráte hru petangue. Vaše auto zaparkujete priamo vo dvore chatky. Navštívte našu Chatku Kosodrevinka a užite si chvíle plné relaxu v nádhernej prírode Roháčov. Už teraz sa na Vás tešíme.